Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak,nektek ez hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek ez hátrány lenne ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nincs már szinte egyáltalán családom.Nagymamámon kívül csak távolabbi rokonok vannak,akikkel mondhatni semmilyen kapcsolatom nincs.

Eddig ismerkedéskor csomószor éreztem,hogy a férfi hátránynak véli,mert nem tudja tulajdonképpen "milyen családból" jövök.Ha egyszer lenne esküvőm,lehet,hogy nem is lenne egyáltalán vendégem,max 5 ember.Ez valóban hátrány,ha valamelyik fél mondhatni nem "minta" családból jön,ahol anya-apa x éve házasok,meg nincs tele rokonokkal,kiterjedt baráti körrel,családtagokkal?



jan. 14. 22:55
1 2
 11/17 P.Chris75 ***** válasza:

Én soha nem házasodtam még meg, mert komolyan vettem eddig, mostanra meg már nem fontos, de én nem érezném hátránynak sőt inkább előny lenne.


Téged megismerni annyival "nehezebb" hogy nehezebb kisakkozni mi ragadhatott rád, milyen neveltetést kaptál, mik az előnyeid, vagy hátrányaid, és így tovább ahogy azt te is megfogalmaztad. Na de nézzük ez úgy is, hogy ha ismered a választott partnered szüleit, akkor sem biztos hogy jó következtetést vonsz le, és lehet előítéletesen pont rosszat gondolni vagy feltételezni a látottak alapján.

Nem egyértelmű például egy piás és szegény családban, hogy a gyermek is ezt látta, akkor nem akar több lenni a piás vagy szegény szüleinél és nem bizonyít nem épít karriert... És fordítva is igaz, ha milliomosok a szülei, nem biztos hogy nem volt elkényeztetve, és nem a szülei vagyonának öröklésére pályázik ahelyett, hogy karriert építene. Ugyanis örökölni meg felélni eldorbézolni könnyebb mint megküszködni érte. Tehát spekuláció ha ismerjük a szülői környezetet, és az alapján ítélünk meg másokat.


Nekem azért lenne előny egy ilyen partner, mert nem befolyásoló tényező az Ő családja, vagy a "családi elvárások". Nem 15 Kecskéért meg 7 tehénért veszem meg a családtól, vagy nem a családjának akarok megfelelni és bizonyítani... Nyugodtabb lehet az élet ezek nélkül.

jan. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem hátrány. Legalább nem jelentene problémát, hogy vajon kijövök-e a családdal.
jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem pont, hogy előny. Így nem lesz más, aki fontosabb nála. Igen, vannak emberek, akiknek a családtagjaik fontosabbak, mint a házastársuk és sosem áll melléjük a vitákban és mindig előtérbe helyezik az anyjukat vagy testvérüket. A másik meg, hogy a legrosszabb része a kapcsolatnak az a családnak való bemutatás. Az az egy esélyed van, ha nem vagy nekik szimpi, a kapcsolat kuka. Ezt megússza ezáltal. Illetve a kötelező családlátogatást is. Én pl kifejezetten utálom ezeket, persze ha karácsony van az más, de csak úgy átmenni... Én is szoktam a saját családomhoz, de a páromnak nem kötelező velem jönnie.
jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem, sőt...
jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem sem, sőt még örülnék is neki.

Nem akarna állandóan a rokonokkal lógni, velük programot szervezni én helyettem.

jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Akkor csak én fogtam ki eddig az ellentettjét.

Volt,aki azután nem is folytatta a beszélgetést,akinek elmondtam már nincsen családom.

Volt aki meg egyenesen közölte ő neki olyan nő nem kell,akit nem lehet tudni,honnan is jött. 🙄

jan. 16. 14:31
 17/17 anonim ***** válasza:

#16


Na azok sem voltak normálisak....biztos okosnak és érettnek gondolták magukat, de k*rvára nem voltak azok.

jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!