Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Búvóhely foglalásnál kérhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Búvóhely foglalásnál kérhetnek ilyen adatokat?

Figyelt kérdés

A számlaadashoz kérnek ilyen adatokat: Név,cím, szuletesi hely, idő, személyigazolvany szám,email cím.


Bizalmatlan vagyok sajnos midenhol, elhetnek vissza ezekkel az adatokkal? Egyaltalan számlaadashoz kell ezek közül minden adat? Szemelyigazolvany szám is?


Egy sima hotelben is elszokták kérni a személyigazolvany számot is számlaadashoz hogy ott vagyunk x időt?


Köszönöm előre is annak aki válaszol.



jan. 15. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérhetnek.
jan. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérhetnek hanem egy jó ideje bevezetést törvény szerint kötelesek elkérni!

Az 1 éves lányom igazolványát, lakcímkártyáját is el szokták kérni szállodában és magánszálláson is. Amennyiben nem kapják meg még kell tagadni a szolgáltatást

jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez igy nemigen búvóhely ha totálisan leigazolt🤣
jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
És ki elől akarsz bujkálni? Jönnek a ruszkik, vagy mi?
jan. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezeket mindenhol elkérik.
jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Voltam már pár búvóhelyen eddig, sehol nem kértek ilyen adatokat. Igaz számlát sem adtak azokon a helyeken. Legfőképp a személyigazolvány szám zavart hogy azt miért kell de akkor csak rendben lesz a hely.
jan. 15. 12:54
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ne csald az asszonyt, és akkor nem kell elbújni.
jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Búvóhelyet olyan esetben is szoktak igénybe venni amikor van kivel de nincs hol. Nincs szó semmiféle megcsalásról. Jóval olcsóbb egy ilyen búvóhely mint kifizetni valamelyik szállodában egy teljes napot. Erről van szó jelen esetben..
jan. 15. 13:41
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Miért, egyikőtöknek sincs lakása, albérlete?
jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor egy hónappal ezelőtt foglaltam, mondták hogy érvényes személyazonosságot igazoló okmány kell az egyik féltől. Engem nem lepett meg, mondjuk nem is volt okom aggódni, mert a férjemmel foglaltam.
jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!