Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Először repülünk külföldre...

Először repülünk külföldre csecsemővel és a Wizzair-t választottuk az utazásra. Mire kell figyelni a foglalásnál? Például ahogy olvasom Infantot kell írni a keresztnév helyére, valami más odafigyelni való esetleg?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy éves kisfiammal és anyukámmal utaztam először szeptemberben, magával a foglalással nem volt problémám, teljesen érthető volt, csak követtem az utasításokat.

Utána viszont kicsit bekavart a Wizzair rendszere, pl. anyukám is infantként szerepelt, igaz, hogy csak a nyomtatott beszállókártyán, az appban helyesen szerepelt, de ilyen apróságokon is stresszeltem :)

Ja, és hiába vettem meg az ülőhelyet, nem ülhettünk egymás mellé mamával, mert a harmadik ülésen is egy anyuka utazott gyerekkel, és 4-en ülhetnek max. egy (fél)sorban... így kb. 20e Ft ment a levesbe (a másik csaj csak ukránul tudott, nem tudtuk ledumálni vele, hogy üljön ő el...).


/Amúgy biztos, hogy a keresztnév helyére kell azt írni? Nem oda, ahová azt írnád, hogy ifj., özv. stb.? Tényleg csak kérdezem, mert már nem emlékszem 😀/

2023. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A honlapjuk ezt írja:

Az internetes foglalás során az utas utónevéhez az „INFANT” megnevezést, a vezetéknévhez pedig az utas vezetéknevét írja.

Te a gyerkőc nevét adtad meg?

2023. okt. 18. 08:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük, nehogy bárki így csinálja! A gyerkőc teljes nevét kell megadni!
2023. okt. 18. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
1es, miért nem ültél el te?
febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az miért is lett volna jobb?

Azért fizettem, hogy egymás mellett üljünk, ha én ülök el és mama marad ott, akkor egymás mellett ültünk volna?

febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!