Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Belekezdtem egy pasival az ismerkedésbe. Nagyon tetszik, szimpatikus én szívesen folytatnám. A probléma, hogy épp munkanélküli. Eddig kétszer találkoztunk, mindig állásinterjúra jött. Mert egyébként - a pénztelensége okán - hazaköltözött a szüleihez vidékre.

Ezzel nekem így semmi bajom, mielőtt még legolddiggereznétek. Én is voltam fél évig munka nélkül, mielőtt a mostani állásomba felvettek, átérzem a helyzetét, hogy nem könnyű.

Viszont már hetek óta az megy, hogy naponta csetelgetünk, várja, hogy felvegyék valahova. Ráadásul, kb országos szinten keres állást. Vagy Budapesten helyezkedik el (ahol én is lakom), vagy nem, ha máshol kap munkát. Ami az ország másik vége is lehet.

Én nem akarok itt elvárásokat támasztani, tudom, hogy nem tud mit csinálni. Elküldeni is nehéz lenne, mert arra is van esély, hogy összejön a dolog és tényleg megoldható lesz, hogy folytatódjon a dolog. Ő azt mondta, szeretné.

Csak érzem, hogy napról napra ingerültebb vagyok, úgy érzem, várok a nagy semmire. Ki tudja, mikorra és hol lesz munkája? Ki tudja, hány másik nővel ismerkedik közben? Nincs okom gyanúsítgatni, de megteheti.



jan. 15. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelemmel, ha meg nem akkor te se pazarold az ő idejét. Nincs okod gyanúsitgatni, de mégis kattogsz rajta...biztos hogy jó neked most egy kapcsolat, és nem kéne inkább magadra koncentrálnod?
jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1-nekem nagyon jó lenne, már 2 éve nem volt senkim :/ És ő az első kb, aki megmozgat valamennyire.
jan. 15. 15:14
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Amíg nem talal olyan munkát amit akar addig is dolgozhatna akárhol...olyan nincs hogy semmilyen munka nincs.
jan. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
gondolom gyárba nem akar szalag mellett állni. de sejtem, hogy ha nem kap a végzettségének megfelelőállást, akkor elvállal majd rosszabbat is
jan. 15. 15:18
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Addig miért nem? Annyira nem állhat jól anyagilag ha haza is költözött..

Nem csak gyár létezik..

jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5- hát nézd, ez nem az én dolgom. Nem fogom neki én megmondani, hogy mit csináljon, meg hol dolgozzon. Egyelőre reménykedik, hogy normális munkát talál és nem akar bármit elvállalni.
jan. 15. 16:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Mióta tart az ismerkedés? A két eddigi találkozás után most hogy tartjátok a kapcsolatot?
jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Január 3-an találkoztunk először, egy hét múlva másodszor. Cseten tartjuk a kapcsolatot.
jan. 15. 17:59
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Jó hát nekem mindegy. De téged is zavar...mer amúgy nem kerdeznéd..
jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semeddig, mert nem tudod hová megy dolgozni.
jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!