Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Várjak rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Várjak rá?

Figyelt kérdés
1 honapja ismerkedek egy lánnyal tudom hogy tetszek neki kedvel engem es azt is tudom hogy nem akar le koptatni csak nem akarja elsietni az egészet......de az elmult 1 hétbe csak en kerestem most direkt nem irtam neki es mar 1 hete nem beszélünk...ha meg irok neki akkor vagy fáradt vagy tanul. Várjam míg ő keres?

2014. okt. 16. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig úgy tűnik, hogy le akar koptatni. (ne nekem legyen igazam)
2014. okt. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én már nem értem....
2014. okt. 17. 00:09
 3/4 GipszI ***** válasza:
Várj még max. 1 hetet, ha akkor sem ír akkor hanyagold.
2014. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus..

Le akar koptatni,hanyagold,ne irkálj neki,mer abból az jön le,hogy jajj de odavagy érte,ő meg röhög a markába.Legyen büszkeséged,és szärd le.

2014. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!