Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az embereket miért zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embereket miért zavarja ha “vonzóságra” eltérő párost látnak?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem is egy gyönyörű volt modell barátnőm van és szinte minden nap kapjuk a fura megjegyzésket, meg pillantásokat.


jan. 15. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, nem is érdekel. Gondolom sok az irigy, "ha neki lehet nekem miért nem", meg nem értik (nem mintha kéne). Szerintem egy egészséges lelkületű, boldog, elégedett ember pont lekakálja mások (mármint idegenek) életét.
jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom. De valóban érdekes dolog ha a cikkben ők egy valóban boldog és elégedett pár. Talán a férfi gazdag?
jan. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen ízlés kérdése. Barátnőm nemrég összejött egy új pasival, elmesélte, hogy milyen jól néz ki, tökéletes, nagyoj vonzó. Találkoztunk, hát bottal se nyúlnék hozzá soha. Nem igénytelen vagy taszító, egyszerűen csak egyáltalán nem vonzó az én szememben, fel nem fogom mit eszik rajta. Neki pontosan ugyan ez a véleménye az én páromról. 15 éve vagyunk barátnők, mindig teljesen más volt az ízlésünk.
jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem zavar, csak meglep. De nem filózom rajta, mindössze különös, ennyi. Pont, mint egy 210 centis ember. Nem zavar, pusztán szokatlan.
jan. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

4


De mégis miért lep meg? Mi benne a fura?

Szerinted a külső alapú kasztba szerveződés a normális?

jan. 15. 16:41
 6/27 anonim ***** válasza:
Az emberek szokták minősíteni az anyagi biztonság nyújtásán alapuló "őszinte szerelmeket", ez van. Ha nem ingetek nem veszitek magatokra. Ha meg igen, benyelitek, az embereknek mindig meg lesz a véleménye az ilyesmiről.
jan. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

5

Azért lep meg, amiért a 210 centis ember. Mert baromi ritka. Mi nem volt világos?

jan. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Azért 210 centis embert egy átlagember max 1-2-t lát életében. Rossz hasonlat.
jan. 15. 17:11
 9/27 anonim ***** válasza:

Akkor 205 centis, teljesen mindegy. Három kollégám is ilyen magas, igaz 1000-nél többen vagyunk.


Továbbra sem értem, mit nem értesz.


Szokatlan, hogy egy szép, vonzó ember egy rondával legyen. Hacsak nem aranyat ás.

jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9


Te ugye nem hiszek szerelemben?

jan. 15. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!