Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » AZ ciki ha 1 olyan csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AZ ciki ha 1 olyan csajnak mondod el azt h szereted akinek van pasija de te nagyon szereted?

Figyelt kérdés
péntek este részeg voltam de nem gyengén és én meg mondtam a csajank az érzéseimet és most nem tudom h hogyan meg mint mert am adott vissza jelzést arra h lehet esélyem. és most nem tudom h mit tegyek hajcsak rá v haggyam a p.icsába?
2010. okt. 23. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, csak lehet, hogy hiábavaló.
2010. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Ő hajlandó érted feladni a kapcsolatát,akkor próbálkozz be Nála.Végül is kezdeményezhetsz,aztán úgyis kiderül,komolyan vesz-e a csaj.
2010. okt. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontosan, bepróbálkozol, aztán ha nincs esélyed az úgy is kiderül, ha pedig van, akkor örülj:) de attól is függ hogy milyen visszajelzést adott.
2010. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Konkrétan mit reagált a leányzó?

Szerintem egyébként jobb, hogy tisztáztad vele a helyzetet, később legalább nem lesz ebből félreértés.

2010. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát öcsém, szerintem még most is részeg vagy.

Csúnyán összefolyhatott elötted a billentyűzet...

: D

2010. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
úgy reagált h majdnem adot 1 csókot de a pasija kijött meg kérdezgette mindenkit h ez igaz-e.. meg csudálkozott h mért csak most mondom. meg h szerdán lesznek 1 évesek
2010. okt. 23. 19:37
 7/10 anonim ***** válasza:
És a lány is részeg volt?
2010. okt. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem volt
2010. okt. 24. 01:10
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem ciki csak úgy jársz mint én : D


Elmondod neki-> meghatja->gondolkodik-> csak barátok... :S :@

2010. okt. 24. 08:13
 10/10 anonim válasza:

Durva, hogy ezt most így leírtad, mert hasonló történt velem szintén péntek este!

Van barátom 2 éve, és az egyik ismerősöm, akivel mostanában kezdtünk el haverkodni, bevallotta, h régóta tetszem neki, és elhívott randira. (Persze atom részeg volt.) Kedvesen visszautasítottam, és megköszöntem neki, hogy elmondta mindezt,(pedig nyilván az ital beszélt belőle) mert legalább nem fogjuk egymást félreérteni és ő sem reménykedik feleslegesen.

Amúgy hány éves vagy?

2010. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!