Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Előzmények: Fél éve vagyunk együtt a párommal. Szeretjük egymást, de sajnos sok a vita a kapcsolatban, szinte minden hétre jut egy. Nekem sajnos a korábbi kapcsolataimban történt megcsalás, dolgozom azon, hogy leküzdjem a féltékenységet. Persze nem mindig sikerül, de pl járok pszichológushoz, van mit feldolgozzak gyerekkorból is. Igyekszem mindig a tőlem telhető legasszertívebb kommunikációt folytatni a párommal.


Történet: A mai nap folyamán közölte velem a párom, hogy neki attól jött meg a kedve a szexhez, hogy látott a neten valami jó nőt. Ezt így a semmiből. Persze ez nekem elég furán jött le és jeleztem felé.

Én tisztában vagyok azzal, hogy minden férfi megnézi a nőket. 27 évesen már nem kergetek rózsaszín lányálmokat, én is vonzónak tartok más férfiakat. Sok nő azon fent akad ha a pasija nőket like-olgat. Én ahhoz is jó pofát tudok vágni, hogy jóban maradt az exével, mert közös baráti kör és hetente találkoznak. Soha nem mondtam olyat a páromnak, hogy ne nézzen nőket, vagy ne legyenek lány barátai. Azt kértem tőle, hogy ezeket ne velem akarja megbeszélni, hogy szerinte melyik nő baszható, azért mert nem érdekel. Mondja el a haverjainak, nézegessék, beszéljék ki, de engem ebből hagyjon ki. Többször volt ebből már vitánk, de a mai eléggé megalázó volt számomra. Egyszerűen fáj, hogy ezt teszi. Persze utólag megmagyarázta, hogy ő ezt úgy értette, hogy neki megjött a kedve a szexhez velem. Az éles helyzetben persze ezt nem tette hozzá.

Túlreagálom?



2022. dec. 29. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod egy bunkó paraszt. Értem hogy ő hogy gondolta de ezt így nem kellett volna elmondania. Én sem lettem volna rá kíváncsi.
2022. dec. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl egy kicsit se, dobnám, hogy csak úgy porozna & zuhogna.
2022. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy reagálod túl.

Én nem vagyok féltékeny típus egyáltalán, de nálatok inkább a tisztelettel van gond, vagyis az hiányzik. Szakítanék.

2022. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni, hogy hogy tudják elviselni a nők azt a tudatot, hogy miközben velük szexel a férfi, akit szeretnek, a férfi más nőkről fantáziál, más nőket dug gondolatban. Ez szerintem megalázó és kész. Megértem, hogy ha valaki nem akarja ennek kitenni magát.
2022. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!