Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak mivel lehet megfogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mivel lehet megfogni parkereseskor es mivel lehet megtartani titeket hamár kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés

febr. 12. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Szájjal, szexel, finom ételekkel , normális légy ne felszínes.
febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Legyél gyönyörű.

Mindig csak fél lábbal legyél benne a kapcsolatban.

Mindig olyat válassz, aki nálad nem valószínű, hogy talál jobbat.

Kapartassad, követeljél tőle sokat.

Sosem beszélj a problémáidról, mindig tűnj vidámnak.

Magadat szeresd a legjobban.

febr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem árt, ha jól nézel ki, de ne hallgass kérdező az olyan válaszokra, mint a 2-es!


Egyébként az érzelmek nagyon sokat számítanak, ha a pasid szerelmes, akkor nem fog kifelé kacsingatni! Amennyiben úgy látod ő is tesz érte, akkor érdemes dolgozni azért, hogy felélesszétek a lángot, amikor már eltünedezik a rózsaszín köd. Ha egyszer már sikerült, megint összefog jönni.

febr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Pedig a kettes jót írt, csak nem kell túlzásba vinni és feltűnően taktikázni. Mondjuk ha erőltetni kell, az már nem jó. Aki alapból olyan beállítottságú és megy neki mindenféle játszma nélkül, azt nem akarja otthagyni a férfi.


Mondjuk a hármas pont úgy hangzana helyesen, hogy viselkedj úgy, mint akinél nem talál jobbat, mivel elég sok a lábtörlő csaj, ez nem nehéz, az olyan nem kell nekik.


A problémákról is lehet beszélni, csak nem egy önsajnáltató rinyagépként.


De akkor nem fognak alapvetően elhagyni, ha jobban aggódnak, hogy te hagyod el őket, ennyi.

febr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Amikor otthon vagy és nincs rajtad semmi smink, akkor is tetsszen az arcod.


Ne legyél kövér, de néhány kiló plusz még ok.


Legyél kedves, aranyos, intelligens.


Szeress ölelkezni és hetente legalább 4-szer kívánd a szexet.


Nem baj, ha egy kicsit antiszoc vagy, de azért lehessen veled kimozdulni legalább néha, tudjunk programokat csinálni.

febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Nekem a cuki csajok jönnek be.


Nincsenek nagy igényeim, legyél bújos és aranyos.


Aztán legyél megbízható, ne engedd hogy hajtsanak rád a pasik.


Az is nagyon jó ha meg lehet az adott nővel mindent beszélni. Nyíltan egyenesen a kellemetlen dolgokat is.


Kb ezek az alap dolgok de még egy csomó jó tulajdonsága lehet egy emberen.

febr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6 lehet off, de mit értesz a cuki alatt? Félénket? Vagy mit?


Én pl.: nem tudom nektek mitől lesz egy csaj cuki. Én speciel egy extrovertált, barátságos, kedves lány vagyok (mondják is, hogy kedves vagyok, nyitott stb.) de emellé elég laza, karakán, őszinte, talpraesett. Ez szamíthat annak?


Vagy inkább arra gondoltok ezalatt, hogy legyen csendes, félénk?


És nem, nem akarok megváltozni, hogy X címkét rám lehessen rakni, csak érdekel kinek mit takar.

febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Hát ha már ezt meg kellett kérdezned, akkor te biztosan nem vagy az + ez sokszor inkább a kinézetet/stílust jelenti, nem a viselkedést, de én csak a magam nevében beszélek (nem a 6-os vagyok). Bár amiket felsoroltál abból is látszik, hogy nem tartod sokra az ilyen lányokat. Attól még, hogy csendes és félénk valaki, attól még nem lesz cuki.
febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem minősítettem senkit/semmit. Feltettem egy tök szimpla kérdést.


"Ha meg kell kérdezned biztosan nem vagy az"-mintha ez olyan egyértelmű lenne, hogy kinek mi, 2, mintha ebből lehetne következtetni én milyen vagyok.


Látod Te külsőre gondoltál, én viselkedésre, tehá nem egyértelmű.


És a "cuki" külső milyen?:D mert lehet én pl.: tök másra gondolok, mint mások.

febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mikeXxX ***** válasza:
21%
Szerelem-szex-kedvessèg-tisztelet-hűsèg-hisztimentessèg .44f
febr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!