Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar, ha az akivel talalkozgatok mindenkit lajkolgat? Ezt miert kell?

Figyelt kérdés

18 evesen meg azt mondom nem eleg erett egy ferfi, de amikor valaki 40 evesen is igy viselkedik. Miert?

En 29 vagyok, nincs onbizalomhianyom, tokeletesen tisztaban vagyok az elonyeimmel es a hatranyaimmal is.

Talalkoztam parszor valakivel, aki egyebkent tokeletes lenne nekem kulsoleg es belsoleg is, a szex is jo, de kivagyok ettol a boldog boldogtalant belajkolok felfogasatol. Mar egyszer elmondtam ezt neki, valamennyit valtozott, de ugyanugy. Szerintem ez tiszteletlenseg. Belegondolok, hogy mennek vele az utcan, es ezek a lanyok meg setalnanak velunk szembe, inkabb nem is mennek vele nyilvanos helyre.

Nem arrol van szo, hogy nem gondolhatja valakirol, hogy most o jo no, jo ez a kep stb, de ez a lajkolas mar olyan, hogy o a no tudtara is adja, hogy neki tetszik. Es ez nagy kulonbseg. Tiszteletlen. Az elmult kb 2 honap alatt, amiota talalkozok vele, kb 30-an irtak ram Facebookon, es en nem foglalkoztam senkivel. Annak irtam vissza, akit ezer eve ismerek, de semmi olyat. Bejeloltek nem tudom 20-an de nem reagaltam arra se. Az Instagramon kovetnek vagy 1000-en, en kovetek kb 20 embert, es megneztem, 3 olyan kepet lajkoltam amiota Instagramom van, ami nem vicces kep volt, hanem valaki kepe. (1embere egyebkent) Facebookon, szerintem osszesen lajkoltam 10 kepet.

Tok zavar, hogy ameddig en elutasitok miatta 50 embert, o ‘kezdemenyez’ 50-nel… es mondtam neki, hogy jol van, felolem azt csinal amit szeretne, csak akkor beszeljuk meg, hogy nem gondolunk semmit komolyan, nem vesszuk egymast komolyan, hetvegente talalkozunk es ennyi, de o azt mondta o nem igy szeretne. Akkor nem ertem.


febr. 13. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Hogy neked micsoda problémáid vannak...

Figyelj ide, ki milyen virágot szakít, olyat szagol.

Senki nem kényszerít téged arra, hogy vele legyél. Ha nem tetszik a helyzet, akkor ne zsörtölődj, ne piszmogj, válts. A nagy számok törvénye alapján előbb utóbb be fog jönni.

febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Más az értékrendetek. Én soha nem likolok semmit, nem is érdekel a közösségi média én a való életben élek. Volt egy csajom ő a seggét mutogatta annó a közösségi médiában, el is zavartam abban a pillanatban
febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Azt írod találkozgattok, tehát nem vagytok egy pár. Vagy igen? Mert szerintem baromira nem mindegy, hogy egy barátság extrákkal kapcsolatban csinálja ezt az ember vagy úgy, hogy egy pár vagytok. Ha előbbi akkor szerintem nem lehet olyan jellegű elvárásod, hogy csak te legyél képben. Ha ez ki van mondva, hogy ti egy pár vagytok akkor gáz. De én itt csak azt írtam le, hogy mit gondol a nagy átlag. A saját hozzáállásom az volt, hogy ha valakivel randizok akkor törlöm magam tinderről és hasonló remek oldalakról. Lájkolgatni meg nem szoktam ha egyedül vagyok akkor sem, mert nem adom a lovat olyanok alá akiknek csak egy lájk vagyok maximum. Tök szánalmas ez a simpelés.
febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Ahhoz képest, hogy nincs önbizalomhiányod már ki sem mennél az utcára vele, mert mi van ha szembe jön valamelyik csaj :D

Ha valóban nem lenne akkor nem érdekelne ez a dolog téged.

febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"en elutasitok miatta 50 embert"

Miatta? Vagy magadtól?

febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Hogy találkozgattok, az szerinted komoly kapcsolat? Ő megmutatta, hogy neki nem.
febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk az se mindegy milyen kép. Amúgy aki azt figyelgeti X mit lájkol annak mennyi ideje van??


Most ha pl.: egy volt osztálytársam lecserélni a profilképét és én belájkolom (sose az van a fejemben amikor rányomok, hogy tetszik maga az ember, hanem hogy ismerem, jó látni mi van vele azóta stb.) akkor az rögtön azért lenne, mert én akarok attól a pasitól valamit?? Nem.


De ez lehetne egy kolléga is, mindegy. Persze én nő vagyok, nem tudom egy pasi mire gondol.


Vannak azok a képek amik kihívóak, ott nem lehet másra. De ha pl.: egy csaj kirak egy képet a diplomázásáról és egy ismerős pasas belajkolja az rögtön azt jelentené, hogy meg akarja dugni??

Nem hiszem.


Másrészt ki az aki számon tartja, hogy Zolika a szomszédból lájkolta Marikát?? Én nem figyelem:D


Mindenkinek legyen meg a saját értékrendje és az oké, hogy neked is van egy. Olyat kell keresni akivel egyezik. Pont.

febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1 En egy teljesen fuggetlen no tudok lenni, ha nincs senkim az se zavar. En azert talalkozok valakivel, mert vele akarok talalkozni, nem azert mert unatkozok, vagy nem akarok egyedul lenni. En egyedul is tokeletesen ellennek nagyon sokaig. Hogy milyen problemaim vannak, hat kinek ez, kinek az.


3-6 Pont ezt irom, hogy ezek miatt en mondtam neki, hogy csak talalkozgassunk semmi komoly, es o az aki azt mondja, o nem tud engem nem komolyan venni. En felajanlottam, hogy minden kotottseg nelkul is talalkozgathatunk, talalkozhat massal is, azt csinal amit szeretne. Es o az, ski azt mondta, hogy o nem igy szeretne. Elmondtam, azt lajkol akit szeretne, de akkor ne vegyuk ezt az egeszet komolyan, es o az aki erre nem volt vevo.


4 Ez nem az onbizalomhianyrol szol, de szivesen kuldok magamrol kepet, nem mondom, hogy en vagyok Angelina Jolie, de nem kell onbizalomhianyosnak lennem.


5 Valaki ha nem talalkozgatnek vele se erdekelne, de volt nem 1 olyan is akinek egyebkent reagaltam volna.

febr. 13. 11:52
 9/13 A kérdező kommentje:
7 Bar nem lenyeg, de leirom. Amikor elkezdtunk talalkozgatni egy par hete, kivancsi voltam o kiket ismer, mert egy varosban lakunk, mondom vannak e kozos ismeroseink stb. Akkor nezegettem az ismeroseit, es talaltam eleg erdekes lanyokat, eleg erdekes kepekkel, az o lajkjaval, miutan mi mar talalkozgattunk. Nem, nem diplomaosztosakat. A lanynak a kepen kb mindene is rajta volt, a fejen kivul😂
febr. 13. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöknek sem pontosan és csak a másik kellhet, akkor komolytalan a kapcsolat, és semmi jogunk a másikon számonkérni, hogy kit nézeget és lájkol.
febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!