Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan ingyenes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ingyenes társkereső app, ahol tényleg ingyen lehet találni heteró kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a témában járatos, ezért gondoltam hallgatok a nálam okosabbakra. Regisztráltam a badoo-ra, majd már nagyban böngészek a jobbnál jobb fotók közt, azt hittem, hogy enyém a világ. Ekkor még fokozótott a helyzet, mert még engem is lájkoltak. Mindezt negyed órán belül! De... és itt jött a hidegzuhany, hogy semmit, konkrétan semmit sem lehet kezdeni vele, amíg nem fizetsz.


Oké, akkor nézzük a tinder-t. Ott már hamarabb elbuktam a regisztrációnál. Mindegy, technikai akadályom volt, de ha már ott járok akkor megnézem miket tud. És írja is, hogy bármikor megnézhetem, hogy kinek tetszem... Ha van Gold előfizetésem. Nem írta, de gondolom az üzenetküldés, vagy bármiféle kapcsolatfelvétel is hasonlóan fizetős lehet.


Nem az összeggel van gondom, hanem az elvvel. Ebből mindenki nyerészkedik? Nincs olyan ahol valamilyen más üzleti modell mentén az emberek ingyen felvehetik egymással a kapcsolatot?


Itt a gyakorin lehet, de azért ez a felület nem kifejezetten az imserkedésre van optimalizálva :D


Milyen appot vagy oldalt javasoltok?


febr. 13. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egymást likeoljátok, matcheltek és tudtok beszélni ingyen...
febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Toled hanyan varjak el, hogy kifejlessz, majd ingyen uzemeltess egy szerverfarmot, hogy masok boldogok legyenek? Kisapam, mar a 21. szazadban elunk, itt mindenert fizetni kell. Plane azokert a dolgokert, amik a kenyelmedet novelik, vagy a problemaidat oldjak meg. Jo reggelt!
febr. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Nyugi, azok nagy része beetés negyed órán belül, hogy fizess.


"Nem az összeggel van gondom, hanem az elvvel. Ebből mindenki nyerészkedik? "


Miért? Te ingyen dolgozol? Nem is értme, hogy gondolják egyesek, hogy a programozók, grafikusok, oldaltulajdonosok... ingyen dolgoznak és az égi mannából élnek.

febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jajj, csak azt hittem, hogy vannak olyan oldalak, mint például a gyakori, vagy a többi kb egy-másfél milliárd publikus weboldal a világban, ahol az internet alapeszménye mentén, ingyenesen elérhető a minden is.


De be kell lássam, hogy ez a társkeresés annyival nehezebben üzemeltethető, mint mondjuk egy egyszerű facebook, vagy akár csak egy reddit, youtube, stb, hogy itt meg kell kérni az árát annak (és csak annak) hogy kapcsolatba léphess valakivel.

febr. 14. 05:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Facebookon a személyes adataiddal fizetsz(és már hirdetésekkel is). Nincs olyan hogy ingyenes
febr. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5, ez azt jelenti, hogy egy badoo-n nem fizetek a személyes adataimmal, ugye?


Hjajj...

febr. 14. 07:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, férfi párom van, ő full ingyen beszélt velem Facebook datingen.
febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Ha férfi vagy, és nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor semmilyen társkeresőn nem lesz sikered, akár fizetsz, akár nem.
febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!