Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Élő, működő INGYENES magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élő, működő INGYENES magyar meleg társkeresők, ahol jellemzően komoly kapcsolatot is keresők vannak, és értelmiségiek is?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 15:32
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
bocsi, rossz helyre került az is. Komoly kapcsolatot keresők is vannak.
2021. márc. 30. 15:33
 2/28 anonim ***** válasza:
69%
Elittars
2021. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ingyenes még heteróból sem, max. annyi hogy bizonyos funkciókat használni tudsz korlátozottan előfizetés nélkül is. A társkeresőket fejlesztők azért ölik bele a pénzt (programozás, szerver fenntartás, promóció stb.) hogy bevételt termeljen az előfizetésekből is. Sajna ez van.

Komoly kapcsolatot keresők... hát ja, de ettől a pasik többsége mindenhol elsősorban csak szexet akar akár meleg, akár hetero társkereső. Rajtad áll a szelektálás joga.

2021. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

#2 az elittárs nem meleg társkereső, meg nem is ingyenes, előfizetés nélkül kb. semmit sem tudsz csinálni. Az egyetlen oldal ahol a nemek aránya nagyjából kiegyenlített. Igaz azért mert a női felhasználók többsége kb. elvált, gyermekét egyedül nevelő nő pótapuci kereső küldetésben van rajta.


Az eropolis talán az egyetlen ahol úgy-ahogy valamennyire használható ingyenesen (napi 2 levélig, ill. a chat teljesen ingyenes).

2021. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
én olyanra gondolok, mint a randi.gay - ami egy viszonylag konszolidált teljesen ingyenes oldal, elég sok féle emberrel - csak sajnos valamiért teljesen kihalttá vált.
2021. márc. 30. 15:41
 6/28 anonim ***** válasza:
83%
A legtöbb "normális" meleg a tindert használja, az alapfunkciók ingyenesek.
2021. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A legtöbb "normális" huszonéves meleg, lehet. :) Én egy tízessel idősebb vagyok, és korombelit is keresnék :)
2021. márc. 30. 16:02
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
Munkahely, hobbi csoportok, tanfolyamok, konditerem, kulturális események stb. Vállalni kell és akkor lesz lehetőséged ismerkedni a való életben is. Addig meg mennek a felesleges körök és a csalódások neten. Tapasztalatból beszélek.
2021. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%

Ilyenre én is kíváncsi lennék, igaz 40 + osként.

Csak és kizárólag komoly kapcsolatra...

2021. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
69%
Én a P-Romeon vagyok fent az egyik fele a fűvel fával b@szni akaró papák, a másik fele meg a tartós kapcsolatot keresők.
2021. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!