Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkereső alkalmazások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkereső alkalmazások több lehetőséget adtak az ismerkedésre, vagy csak valamit helyettesítenek?

Figyelt kérdés

Amikor nem társkeresőztem, nem volt ennyi lehetőségem, mert nem nagyon buliztam. Vagy ott nem volt sok nő.

Viszont a bulik megmaradtak Tinder és Társai előtt és után is, tehát aki eddig ott ismerkedett, most is, és nem hiszem, hogy a bulikból induló egyéjszakások csökkentek volna a Tinder miatt.


Tehát elméletem szerint elképzelhető, hogy a társkereső új terep több lehetőséggel, és nem valami kiesését pótolja.


febr. 17. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mint leszbikus, igen, nekem abszolúte többet. Sosem ismertem volna meg a barátnőmet nélküle, mert más városban éltünk, és annak az esélye, hogy élőben összefutotunk volna kb nulla.


Szóval jó, hogy van, összeköti az embereket.

Bár azért nem 100as ez se, ennek is meg vannak a hátulütői.

Sajnos amennyire látom, a heteró pasik saját maguknak baltázták el ezeket az online társkeresőket.


Nézem a heteró haverjaimat, szegényeket össze-vissza, sokszor undorító mód zargatják, mert kevés a heteró nő ezeken az alkalmazásokon. Van pár ilyen görény f@szparaszt, akik elüldözték a csajok nagy részét, aki meg maradt, azokon meg 50:1 arányban cívódnak a férfiak.


Ez a probléma egyébként irl is megvolt, ezért volt csajoknak ingyen belépő, grátisz ital szórakozóhelyeken is.

Online viszont durvább, mert ott arctalanság mellett még pofátlanabbak ezek a görények.

febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp több lehetőséget ad, de az nem egyenlő sem a garantált sikerrel, sem a megnövekedett esélyekkel. Az, hogy a lehetőségekből ki mit tud kihozni, sok mindentől függ (mit keres, kit keres, akit keres, őt keresi-e, hogy néz ki, milyen az adatlapja, hogy kommunikál, kommunikál-e egyáltalán).


De az tény, hogy több lehetőséget ad. Azért minden férfit, aki akár egy adott társkereső oldalon fent van, és társat keres, és tételezzük fel, hogy tudok rászűrni még nekem megfelelő rádiuszra is lakhelyet illetően, baromira nem fogok tudni élőben megismerni. Egyszerűen sokkal több a társkeresőn a férfi, mint akikkel találkozom nap mint nap, amikor egy átlag hétköznap reggel tömegközlekedéssel melóba be, ott 8 óra az irodában ugyanazokkal a kollégákkal, onnan haza, heti 1-2 bevásárlás és max 1-2 program, hétvégén kicsivel több sétálás meg program, de akkor is van, hogy egész nap otthon. És akivel esetleg találkoznék, azzal lehet, hogy nem jó körülmények között (pl. mindketten sietünk a villamosról), ill. az nincs senkinek az arcára írva, hogy ismerkedne-e és kivel. Itt meg legalább látom a választékot, olyanokat is, akikkel nem is biztos, hogy találkoztam volna, még akkor sem, ha nem lakunk olyan messze egymástól.

febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!