Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért találom minden nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért találom minden nőt szexinek, ha autót vezet?

Figyelt kérdés

Mikor egy nő vezet, akkor nagyon erotikusnak és szexinek nézem az egész szitut. Ahogyan figyel, koncetntrál a pupilláival, ajka olyankor csinosan kecses, a keze finoman a volánt fogja, szóval verejtékezem.-)

Ez nem betegség, nem vagyok pszichopata őrült?


2010. okt. 24. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
38%

:D

Miért lenne beteges? Én nő vagyok, imádok vezetni és én is imádom amikor egy férfi vezet. Annál nincs férfiasabb dolog :)

2010. okt. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Autóvezetés-fetisiszta vagy :D
2010. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:10

Jó hogy írod, elfelejtettem:

Mikor egy nő vezet, nincs annál nőiesebb!-)

Kösz!-)

2010. okt. 24. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
látnád a 100kg-os anyósomat mikor belepréseli magát a dévómatizba! a pupillái a belső ablakpuculók, az ajka(?) na azon olyan ocsmány szöveg jön ki hogy borzasztó,a kezei meg úgy markolják a volánt hogy nem irigylem az apóst ha elkapja kacsóival!(hát még amikor megmarkolja a sebváltót).egyébként ha kiszáll az autóból a világ legjobb anyósainek egyike!
2010. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!