Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le tudod írni, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudod írni, hogy az első találkozástól kezdve hogyan jutottál el addig, hogy a párod a párod lett?

Figyelt kérdés
Sose volt még párom, szerintném kicsit jobban átlátni a párkapcsolatok kialakulásának a folyamatát.

márc. 1. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinél másképp alakul. Neked is másabb lesz.
márc. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem az enyémmel nem sokra mennél, túl speciális szituáció.

De a többivel sem egyformán ment, mindegyik más volt.

Szerintem mások random kapcsolataival nem biztos, hogy sokra mész.

márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Talalkoztunk, aztán együtt szórakoztunk bandáztunk, együtt jártunk mindenhova, mindenki párként is vett minket már elsőre is, mikor eloszor láttak vele és még szex sem volt köztünk.

Akikkel ez nem történik meg pl kettesben van első es huszadik randi is es kettesben indul a kapcsolat (nincs közös baráti tarsasag vagy suli vagy munkahely, nem vagyunk egyutt a társadalomban), azokkal nagyon döcögősen lassan indul az egész es talán szexkapcsolattal is kezdődik, de 99%- ban nekem nem lesz belőle semmi pl netes idegenekkel.

márc. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

*Volt már akivel ugy kezdődött hogy kettesben randik aztán szex aztán járás.(azt meg is bántam mert mésőbb derult ki hogy nárci) De 99%-ban már első randi után offolom a netes idegeneket, annyira gázak. Őt is igy kellett vllna.

Normalis kapcsolataim eddig csak olyanok voltak ahol első naptol a pasi pl már visz a barataihoz rokonaihoz beavat az egész életébe, a társadalomban vagyunk együtt.

márc. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Röviden? Nem.

Hosszan? Szívesen, de annyi időm most nincs bocsi.

Esetleg több rövid üzenetben, ha tényleg érdekel.

márc. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este megszólított a munkahelyemen, azon a héten bejött még kétszer. Szombaton meg el mentünk a strandra, onnantól vagyunk egy pár.
márc. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Idegenek voltunk egymásnak. Segítettem neki egy netes vásárlásban, aztán néha dumáltunk. Majd elhívtam talizni, majd megint, majd első randi, második randi, közös szilveszter, vacsora és az egyik közös program alkalmával rákérdeztem, h hányadán állunk....? 6. éve együtt.


Munkanélküli voltam, amikor elkezdtünk ismerkedni, de azóta változtattam/-tunk mindenen.


Igen, ehhez pénz is kellett.

márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pár random párkapcsolat indulása az életemből:

- Baráti társasággal társasjátékoztunk, én akkor találkoztam először a lánnyal, akié a játék volt. Neki hamarabb haza kellett mennie, de a játékot otthagyta, és mivel közel laktam hozzá, enyém volt a megtiszteltetés, hogy visszavigyem neki másnap. A pár perces átadóból az lett, hogy 3 és fél órán keresztül beszélgettünk a panel előtt, amit utána folytattunk neten is. A két hét múlva esedékes "társasozásra" már párként mentünk.

- Ismerős szülinapján találkoztunk, a fél estét végigdumáltuk, másnap FB-on folytattuk, pár nap múlvára megbeszéltünk egy találkozót, és kb. onnantól egy pár voltunk.

- Egyik gimis évfolyamtársammal egy sulis programon (egészségnap?) egy feladat keretén belül egy csapatba kerültem, utána dumáltunk egy kicsit, folytattuk messengeren, és onanntól kb. hasonló volt, mint az első szitu.

- Egyetemen csoporttársak, barátok voltunk, nagyon megvolt köztünk a kémia minden szempontból, de ő épp akkor lépett ki egy sokéves kapcsolatból, így várni akartam pár hónapot, mielőtt ilyen téren bepróbálkoznék, de végül ő tette meg az első lépést.



Nem mondom, hogy a fentiek mindegyike sikertörténet lett volna, mert volt, ami tényleg csak pár hónapig tartott, de maga az összejövetel megvolt. Nincs általános recept, a legrosszabb dolog, amit elkövethetsz, hogy mindent előre akarsz tervezni, és mindig nevén akarod nevezni az adott helyzetet. Érezzétek jól magatokat, csak ez számít.

márc. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy esküvőn ismerkedtünk meg... Az este további részét együtt töltöttük iszogattunk, beszélgettünk. Másnap rámírt, reggeltől estig irogattunk.. Hétvégén randira vitt.. Onnantól kezdve minden nap jött, munka előtt, munka után, szabadnapon... Eljártunk szórakozni a barátaival... Aztán 2 hónap után magához költöztetett 😊 Ennek már 6 éve.. Azóta már a férjem, és van egy fél éves kislányunk és egy saját házunk.

Sok szerencsét neked 💗

márc. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jól kijöttünk egymással, volt vonzalom, elhívtam randira, a többi történelem
márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!