Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le tudod írni, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudod írni, hogy az első találkozástól kezdve hogyan jutottál el addig, hogy a párod a párod lett?

Figyelt kérdés
Sose volt még párom, szerintném kicsit jobban átlátni a párkapcsolatok kialakulásának a folyamatát.

márc. 1. 00:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elég zárt a szociális hálóm, így gyakorlatilag még sosem sikerült organikusan kapcsolatot kialakítanom.

Maradt a tinder, ahol 16 randiból 2db 3-4 hónapos kapcsolatot sikerült összehozni...

márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy közösségbe jártunk hónapok óta. Aztán egy konkrét téma kapcsán találkoztunk kettesben is. Jót beszgettünk, egyértelműen megvolt a kémia, úgyhogy lett újabb találkozó és összejöttünk.
márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem mindig olyan megtervezett es bekategorizalt ez a folyamat. Amikor lazabban indul,de rajossz,h mindenki mas idegesito mar beszelgetesre es rad jon az erzes,h eltorod a kezet,ha hozzad mereszelne nyulni. Latod,h hiaba adsz szabadsagot a masiknak ,nem el vele.
márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy gimnáziumba jártunk, csak ő felettem 3 évvel. Megláttam az udvaron és akkor mondtam (15 évesen), hogy ez a pasi nekem kell.

Aztán nyilván érettségizett és továbbment. Nem múlt el úgy nap, hogy ne gondoltam volna rá, teljesen odavoltam érte.


5 évvel később az épp aktuális pasimmal hivatalosak voltunk egy házibuliba, ahol megláttam és teljesen elöntött a rózsaszín köd.

Ott számot is cseréltünk, én másnap reggel szakítottam, rá egy hétre összejöttünk. 3 hónap után összeköltöztünk és tizenéve házasok vagyunk. :D


Röviden és tömören ennyi a lényeg.

márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!