Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Inkorrekt dolog a részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkorrekt dolog a részemről ez a fajta ismerkedés? Van aki nem ezt tenné a helyemben?

Figyelt kérdés
Rengeteg csajjal randiztam már netről,de annyira nem jöttek be, lehet,hogy maga ez a direkt randi szituáció volt eleve egy kellemetlen helyzet,de annyira nem is voltak ezek a csajok az eseteim. Az elmúlt félévben elkezdtem úgy "ismerkedni",hogy kiírtam a profilomra,h csak 'barátokat' keresek,és így netről több lánnyal is összehaverkodtam,akik nem kifejezetten tetszettek,viszont aztán ők már bemutattak olyan barátnőiknek,akik már tényleg felkeltették az érdeklődésemet(akik többségében neten nincsenek is fent). Egyik ilyen csajhaver kiakadt rám,mert közbe megtetszettem neki,és mondta,h ez inkorrekt dolog volt,h őt én "arra használtam",h bemutasson a barátnőjének(akivel aztán lefeküdtem), amiben végül is valahol igaza van,viszont én már az elején tisztáztam vele,h köztünk nem lesz semmi. Olyan jó csajokkal viszont netről nem tudnék csak úgy ismerkedni,mint akikkel rajta keresztül találkoztam, mert vagy nincsenek is fent neten,vagy annyi üzenetet kapnak,h nagy részét el se tudják olvasni. Egy házibuliban,vagy egy sörözőben laza körülmények között,ahol egy barátnőjük mutat be nekik,viszont mindjárt sokkal jobb kiindulópont,mintha az x+1-dik írogató lennék a netről,akármilyen jó képeim is vannak.

márc. 2. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Igen, valóban gerinctelen dolog ezt csinálni.
márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen oké, mivel az elején közlöd a szándékod. Viszont ha megvolt a barátnője és egyből le is pattintod emiatt a csajt, akkor az tényleg csak kihasználás.
márc. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem én pattintottam le, továbbra is haverkodtam volna vele, csak miután megvolt a barátnője, ő akadt ki rám,és pattintott le,h akkor haverok se legyünk.
márc. 2. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen oké. Profin csinálod
márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De azért kíváncsi lennék arra,h mit csinálnátok a helyemben? Hiszen működik a dolog, és olyan csajokkal tudok összejönni,akikhez neten el se jutnék.
márc. 2. 11:49
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nem csinálnám az tuti!
márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És van egy olyan csaj is,akihez már a netről megismert csajnak csak közvetve van köze,mert a barátnőjének a barátnője. Azt vettem amúgy észre,hogyha élőben ismerkedem nőkkel,és úgy,hogy egy barátnőjük mutat be nekik,sokkal de sokkal pozitívabban állnak hozzám, mint bárki,aki akár kevésbé jó csaj,de neten írogatnék neki.
márc. 2. 11:57
 8/13 anonim ***** válasza:

#5

Én szivesen csinálnám ezt, de egyrészt nincs kedvem barátkozni, van elég, másrészt egyszer próbáltam meg de akkor is rám mászott a csaj.

Őszintén szólva nem is értem minek sok barát, huszadjára ugyanarról beszélni unalmas. Így marad a társkeresős szenvedés amiben már 15 randi után ki is égtem rendesen

márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7

Ez nyilvánvalóan így van

márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
#8 jól bírod, én már a harmadik után kiégtem, egyelőre töröltem is a tindert.
márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!