Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki a Planetromeon nem tesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a Planetromeon nem tesz ki képet magáról, miért írja a bemutatkozójában, hogy kép nélküliekkel nem áll szóba?

Figyelt kérdés
Valahogy az igazságosságot és a korrektséget látom nem megvalósulni a dologban....

2019. jan. 9. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy utolsó semmire kellő sza_rházi, aki csak kapni akar, adni nem. Doglozni nyilván nem szokott, soha életben nem is fog, szeretni is maximum a hasát szereti.
2019. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Mert megakarja tudni hogy eppen ki allhat a profil mogott, de altalaban az ilyenek csak ott vannak es verik a picike farkukat hogy jajj megint kicsaltam valaki kepet esetleg masnak a kepeivel.
2019. jan. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Képgyűjtögetők. Ki kellene tiltani mindet, IP cím alapján, hogy ne is tudjanak visszaregelni.
2019. jan. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Arra esetleg nem gondoltál, hogy privátban küldi a képet? Nekem sincs kirakva kép, amikor otthon vagyok, mert vidéki vagyok és itt mindenki ismeri a másikat. Fsznak se hiányzik, hogy itt kicsináljanak emiatt. Ha valakire rá akarok írni, természetes, hogy küldök neki képet, ha meg valaki rám ír, és van képe vagy küld, viszonzom.
2019. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az van kiírva, hogy "privátban egyből cserélhetünk képet".


Nem rakok ki képet magamról, mivel senki nem tudja rólam hogy biszex vagyok és már találtam fent egy egyetemi szaktársam (képpel, aki vállaltan az) és nem akarom hogy akár ő, akár más felismerjen.

2019. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, hogy az ilyen emberek "biztonsági játékosok".


Feltételezem nem merik nyíltan vállalni önmagukat, vagy a szexualitásukat. Ezért nem mernek képet feltenni.

Emellett viszont Ők sem akarnak "mellé nyúlni". Ezért nem akarnak kép nélküliekkel ismerkedni.


Az ilyen embernek érdemes elgondolkodni azon, hogy mit is akar és mit hajlandó ezért tenni. A félhomályból nem lehet ismerkedni. Ki kell jönni a fényre (?)!


Egyébként egyszerű. Vagy "játszol az ő szabályai szerint" vagy ignorálod az ilyen felhasználókat. A döntés a Tiéd :)

2019. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se rakok ki magamról képet, a fentebb említett okok miatt. De én nem is várom el, hogy aki rám ír, annak alapból legyen, vagy küldjön máris az első szóval!!

Ha neki van kint, és kér, szó nélkül adok. De aki úgy viselkedik, mint amit a kérdező írt, na az mehet a ...

Számos alkalommal volt az elején, hogy kértek képet, küldtem, utána meg még egy szót sem írtak vissza. KÉPGYŰJTÖGETŐK!! Az ilyenek a jó ...

Na, szóval értitek. És remélem az utánam szólók is értik a KÜLÖNBSÉGET a két dolog között.

A #3-as voltam.

2019. jan. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon félén és nem akarja, hogy valaki megtudja a igazságot, vagy képgyűjtőgető. Én előbbi vagyok. De azért sok "képes" van, aki még a másik képesekkel is lekezelően ír.
2019. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól látod kérdező, ez a két dolog nem valósul meg az ilyeneknél. Az ilyenek szinte tényleg csak képgyűjtögetők. Az ilyenre rá sem szabad írni. Azok, akik valóban komolyan gondolják, hogy ismerkedni akarnak, de nem raknak ki képet magukról, mert félnek, hogy lebuknak, azok meg nem írják oda, hogy ilyenekkel nem ismerkednek, hanem inkább, hogy privátban majd mehet képcsere.


Nekem van kint képem, nem érdekel ki mit gondol és ki talál meg, épp ezért viszont cserébe elvárom, hogy ha valaki olyan ír rám, akinek nincs képe, az küldjön magáról belátható időn belül. Én sem szeretek zsákbamacskát játszani. Válaszolni mindenkinek szoktam, akár van kint képe, akár nincs, de nyilván nem húzom a végletekig az ismerkedést azokkal, akiket nyaggatni kell a képcserére. (Egyébként sajnálatos, hogy sokan még mindig ennyire félnek a lebukástól, mert így rengeteg aranyos és tök helyes srác marad rejtve mindenki előtt.)

2019. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert első üzenetben küldenek képet magukról.


Nekem van fent 3 kép, de ki van takarva az arcom. Mert nem akarok random emberekkel az utcán találkozni, hogy "héé láttalak a planeton" vagy éppen ismerőssel szembe jönni :)


Én is első adandó alkalommal küldök arc képet.

2019. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!