Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne tennem ez esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ez esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan bajban vagyok, hogy beszélgetek egy fiúval találkoztunk élőben is már 2x de valahogy nem úgy néz ki mint a képeken és nem tetszik külsőre sajnos. Ki van gyurva izmos de valahogy nekem nem tetszik. Nagyon probálkozok vele, hogy hátha fellángol bennem valami mert amugy rendes gyereknek tűnik az eddigiek alapján és jól lehet vele beszélgetni de sajnos mikor rá nézek azon kívűl hogy tudom, hogy rendes gyerek nem érzek mást nem tudnám elképzelni magunkat komolyabb szituációba. Tudom tudom, hogy a belső számit de ha egyszerűen nem tetszik és nem az ízlésem, hogy tudnék vele lenni.

Mit kellene tennem nagyon sajnálom megbántani szegényt és már én is régóta keresek magam mellé valakit de nem érzem a kémiát és igy a kapcsolat sem működne szerintem.


márc. 2. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már erőltetni kell, akkor hagynám.
márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki az igazat, hogy nem érzed a kémiát.
márc. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De olyan szemét alaknak érzem magam hogy a kinézete miatt nem akarok vele lenni. De hát igaz hogy a belső és a külső egyaránt fontos sajnos
márc. 2. 23:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs vonzalom akkor vége sry de ez van.


Azért adj neki még 2 hetet hátha beindul nálad a dolog adj neki esélyt udvarolni, ölelés kéz fogás esetleg arcra puszi ha ettől nem indulnak be a hormonok akkor felelős.

márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem a belso szamit. Minden szamit. Ha meg tovabb erolteted, lesz csok, esetleg szex is. Irtozast, szegyent, undort, buntudatot fogsz erezni, a fiu meg vagy beled is szeretett addigra, vagy az onerzete serul meg. Vagy befogott orral jarsz vele, mert rendes.
márc. 3. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!

Már nem hagyok több időt szerintem mert nem működik a dolog részemről

márc. 3. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!