Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
nemrég ismerkedtem meg egy lánnyal. hamar létre is jött köztünk valami. megtörtént többször is aminek meg kellett történnie alig 1 hét ismerkedés után. most úgy alakultak a dolgok hogy külön vagyunk munka miatt és 2 hónap múlva láthatom csak újra. üzenetekben beszélünk. elvileg fontos vagyok számára mégse így érzem. olyankor mikor a hiánya miatt elhatározom magam ,hogy inkább hagyom Őt és ezt az egészet és ezt felhozom neki foggal körömmel azon van hogy ne szakítsam meg vele a kapcsolatot. de én örlődöm és nem bírom nélküle. viszont ha meg keresem alig alig reagál valamit és soha nem mondja hogy szeretne ,vagy hogy hiányzok neki.Én ezt többször is megteszem. Igen,szerelmes vagyok ebbe a lányba ,de idegileg tönkretesz ez a távolság.

febr. 24. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakítani hiszen már mondta.
febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Mármint az ellenkezőjét állítja, de a tettei azt bizonyítják, hogy szeretne megszabadulni tőled.

Minél jobban kifejezed az érzéseid ő annál inkább kar távolságnyira tart. Elriasztod őt, mert nem érzi ugyanazt mint te.

febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen.ezt én is így gondolom. pedig párszor már kérdeztem is tőle hogy nem-e zavarja az hogy mindig említem neki hogy szeretem,de inkább bíztatott hogy Őt nem zavarja meg jól is esik neki.meg ahogy írtam is már azóta párszor írtam neki hogy hagyjuk ezt az egészet de könyörgött mindig hogy ne tegyem ezt vele. egyszerűen nem értem ..de lehet jobb is. köszönöm a véleményed .Szakítok is vele azt hiszem.
febr. 24. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne hidd, hanem tedd meg. Mert csak azért van veled, hogy legyen valakije.
febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát, azt kell mondjam te csak azért vagy, mert nincs neki jobb. Próbáld ki egy ideig, hogy ritkábban keresed, nem mondogatod, hogy szereted. Hátha mégis mutat némi érzelmet. Ha nem, akkor hagyd, tartogasd olyannak az érzéseidet, aki viszonozza.
febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Dobd
febr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%
dobni
febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Semmi értelme ennek a bohóckodásnak...
febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Én is amondó vagyok, hogy már ma, vagy legkésőbb holnap dobd ki. Hülyének néz téged, szamár vagy ló helyett.
febr. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!