Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire “okés” megkérdezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire “okés” megkérdezni a fiútól, hogy hányadán állunk?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk eléggé ingázó, pedig még csak az elején vagyunk. Egyszer voltunk randizni, viszont azóta is láttuk egymást, mert közös az ismeretségi körünk. Élőben eléggé érdeklődő volt, viszont az üzenetemet a randiról ignorálta; utána viszont személyesen szokásosan viselkedett.

A női agyammal felállítottam egy-két teóriát és eléggé red flag, hogy nem válaszol, és akár barátnő is lehet a dologban. A megcsalást pedig szeretném elkerülni.


Sajnos a barátokat nem tudom megkérdezni, mert ki szeretném hagyni őket a dologból - ami azt illeti túlságosan is értékelem a privátszférát.

Na mármost, nem azt szeretném belőle kihúzni, hogy vajon “mik vagyunk most”, hanem hogy nyitott-e egyáltalán további randikra, akár lazább vagy komolyabb kapcsolatról is legyen szó. Még a hülyéskedésre is nyitott vagyok, viszont szeretném tudni, hogy mire számíthatok.


Férfiak, mit gondoltok, mennyire erőltetett megkérdezni, hogy most hányadán állunk? Sarokba szorítva éreznétek magatokat? Megmondanátok az igazat? Bevallanátok, hogy van otthon valakitek?


Előre is köszi a választ!


L/18 F/24



márc. 3. 20:21
A kérdező szavazást indított:
Igen, megkérdezném
Nem, nem kérdezném meg
Igazat mondanék
Hazudnék
Nem tudom/ egyébb
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezd meg!

A reakcióból ki fog derülni akár igazat mond akár hazudik!

38/F

márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Ne női agyazz, kislányként pláne. Ez a te személyes, hülye agyad.
márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értékelem a válaszod kettes. Mit is akarsz mondani…
márc. 3. 20:51
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy randi volt, és nem akar folytatást. Nincs mit kérdezni. Sehogy se álltok.
márc. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A másodikat sajnos le kellet mondom, mert lázzal feküdtem itthon. Ennek ellenére is flörtölt amikor összefutottunk – ha nem akarna semmit, nem próbálkozott volna utána szerintem
márc. 3. 21:00
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ne éld bele magad inkább. Ha nem válaszol az uzenetekre akkor nem érdekled vagy legalábbis nem annyira, hogy vegye a fáradságot. Persze ha ott vagy kéznél, személyesen akkor flörtöl de tuti nem érdekled komolyan. Sőt, ha én valakinek nem válaszolok akkor érdektelen számomra. Attól még esetleg megdugnám ha jó csak és kezel lenne egy olyan helyzetben de tenni nem fogok érte, hogy oda jussunk. Kb így lehet vele..
márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha van olyan üzenet amire nem válaszolt akkor hagyjad.
márc. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még! Én javasolnám a tini kategória felső korhatárát 30-ra állítani.
márc. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt az a bizonyos randi? Ki javasolta a másodikat? Beteg voltál, és nem érdeklődött, jobban vagy-e? Társaságban kedves, de az üzenetekre nem válaszol? Ha akarna folytatást, már jelezte volna. Ne kérdezd meg, mert csak kínos helyzetbe hozod magadat.

N

márc. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
26%

"A női agyammal felállítottam egy-két teóriát és eléggé red flag, hogy nem válaszol, és akár barátnő is lehet a dologban."


Ha itt tartasz 1 randi után akkor minek neked pasi? Minek akarsz kérdezősködni? Hagyd békén őt. Keress inkább más pasast aki körbeugrál ha annyira arra vágysz.


Amúgy majd hülye lenne körbeugrálni, ki vagy te, királynő?

18 évesen egy éretlen kislány vagy. Nem való neked párkapcsolat.

márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!