Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem korrekt a részemről, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korrekt a részemről, az elején leszögezem, hogy csak "azt" szeretném?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem voltam társkeresőn.

Volt már kapcsolatom, pont nemrég ért véget egy hosszabb kissé toxikusabb fajta.


Most nem szeretnék konkrétan hosszú kapcsolatot, csak simán jólérezni magam.

Úgy hiszem korrekt lenne ha az ismerkedés elején leszögezném, hogy csak szex az amit szeretnék.

S ennek tekintetében folytatni a dolgokat.



márc. 9. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

De korrekt. Miért gondolod, hogy nem az?


Elmondtad mit szeretnél. Onnantól a másiknál a labda, hogy mit kezd vele. Ha nem tetszik akkor szimplán szúrja ki és köszönjetek el egymástól.

márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De.
márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%

Korrekt, de a fogadtatása nem lesz az!!!

Helyzet a következő: az emberek (nőkkel van tapasztalatom) ha csak dugni akarnak, akkor is teszik az agyukat. Másként nem tudnának áldozati szerepbe kerülni.


Gondolom a férfiak pedig alkalmazkodnak, mert csak azzal lehet egy jót dugni, ha valaki azt hirdeti hogy az igazit keresi.


Ha azt mondod te egy jót akarsz dugni, azzal nem lehet dugni max kapni egy ordas nagy pofont. Ahogy Puzsér Róbert mondta.


Voltam fent tinderen is és odairtam mit akarok. Több csaj is írta, hogy kár mert amúgy tetszettem volna neki (jobbra húztak). Szóval választanod kell: vagy megadod a nőknek a színházat, vagy megtartod a színházat, de akkor egyedül polírozhatod a bohócot! 🤣


Hetero férfi

márc. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De az, de kevesebb nő keres csak szexet jóval, mint férfi, szóval több lesz az elutasítás. Ennyi, ezt vállalni kell.
márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%

Itt Puzsér a férfiakról beszél,de a nők is ilyenek. Különbség hogy ők nem a szexért hazudnak, hanem az önérzetük fenntartásáért


[link]

márc. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Hol írta a kérdező, hogy férfi?
márc. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
sima liba sok ember keres csak sex kapcsolatot minden ok
márc. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Lilluci27 ***** válasza:
94%
Szerintem korrekt
márc. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Korrekt!
márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Eleve az adatlapodon kéne lennie es nem ismerkedes elején leszögezni.
márc. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!