Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A randin hogyan kerüljek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A randin hogyan kerüljek úgy a lány közelébe hogy végül megcsókolhassam? 17F

Figyelt kérdés
Holnap lesz a harmadink randink és 100%, hogy ő is szeretné a dolgot, ugyanis a legjobb barátnőjének elmesélte hogy nagyon vágyik rá. :) Ahogyan Én is! :D Szóval, egy parkba megyünk, sétálunk, leülhetünk padra, miegymás. :) A kérdésem a következő: hogyan tudok hozzá nagyon közel kerülni hogy végül megcsókolhassam? Tudom jól, hogy egy randin elképesztően fontos az állandó flört, a huncut megjegyzések és gondolatok, a szexuális témák stb... (Az első kettőn is kiemelkedő szerepet játszottak ezek a dolgok az ismerkedés mellett). Ugye ez most sem lesz másként. Én arra gondoltam, hogy egy ilyen téma közepén, amikor nagyon benne vagyunk, megfoghatnám a derekát, a szemébe nézhetnék majd az ajkaira sokszor, aztán hajrá... :) Vagy, egy padra ülnénk és ott közelednék felé. Megjegyzés: még nem csókolóztam, de kit érdekel, itt lesz rá holnap az alkalom. :D Én mindent bele fogok adni, az tuti. :)
2010. okt. 25. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha leültök egy padra öleld át lassan beszélj neki ne hadarj és ha ott van a pillanat akkor megcsókolhatod :)
2010. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok megint az 1. ő ez a téma félbevágás hirtelen szerintem vicces de hát nem ajánlom :D az első csókhoz meg kell hogy legyen a hangulat hozzá és sok sikert!!!
2010. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemcsókolóztál még? :D ejj...ki nem szrja le :D vhol elkell kezdeni : ) én is nemrég estem át rajta(5-6 hónapja kb)...ami már tényleg csóknak nevezhető...és bnőm aztmondta hogy még eggyik pasija se csókolt ilyen jól...am ha nem is ott estek egymásnak akkor elköszönésnél mindenféle képpen tedd meg vhogy : ) öleld át..és amikor már érzed h vibrál a levegő köztetek akkor : ) én is így tettem..és még utánna v 10-20 percen keresztül nem is tudtunk egymásról leszálni :$ :D



17/F

2010. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Marci14 ***** válasza:

növeld a fizikai kontaktust.


picit bővebben: pacsizz vele, lökd meg játékosan, mert aranyos, érj hozzá csak úgy véletlenül többször is.


ha úgy érzed, hogy megcsókolhatod, akkor megcsókolhatod.


ha találkozok egy lánnyal és elköszönök, akkor mindíg ezt alkalmazom: adj egy puszit ide (jobb arc), ide (bal arc), és ide (száj). szájra nem szoktak, de utána én is adok az arcára, aztán csókolózás lesz.


ügyes legyél ;)

2010. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!