Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vált ki ellenszenvet ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vált ki ellenszenvet ez?

Figyelt kérdés

Ha egy normális testalkatú nővel beszélgetek, és szót szó követ, elmondom, hogy soha nem jönnék össze túlsúlyos/elhízott nővel.


Ketten beszélgetünk senki más nem hallja. Miért akad ki rajta olyan, aki normális testalkatú, egészséges? Esetleg régen ő is kövér lehetett? Vagy szeret enni, és tudja, hogy meg fog hízni?


Kérdés tehát a kiakadó nőkről szól, nem rólam. Lényegi rész Miért?


A válaszolók légyszi írják már oda a saját BMI-jüket is.


márc. 10. 10:20
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom a BMI.met. 70 kg vagyok, 165 cm.hez. (hasam nincs, "segges-melles" fajta)

Én sem jönnék össze kisfarku pasival, ezen persze kb az összes pasi kiakad! A kerdes nem a tulsulyos nokrol, szol, hanem a kiakado ferfiakarol! Miért?


aki ír privit, irja oda a centit is!

márc. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
#1 te tutira nem vagy nő. Takarodj innen trollkodni!
márc. 10. 10:28
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

2

Dehogynem! Sőt, mi több, gyárilag vagyok az.. - mai vilagban.....ugye! - Ugyanannyira undorito a megnyilvanulasod, mint az enyem...azert akadnak ki rajta a nők

márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
35%

Páran úgy gondolják, hogy a túlsúly nem befolyásolja hogyan néz ki és csúnyán vélekedik azokról a férfiakról, akik részben ez alapján választanak párt.


(Lásd: ha meghízom avagy terhes leszek, már nem fogsz szeretni?)


Szerintem nem érdemes foglalkozni vele, nem reálisan látja a világot.

márc. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmi baj nincs azzal, ha nem tetszenek a túlsúlyos emberek.

2. Ne emlegesd ezt egy randin.


Én sem közlöm a randipartneremmel, hogy nem kellenek az alacsony férfiak. Minek?

márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapvetően nem zavart ez akkor sem, amikor túlsúlyos voltam. Az más kérdés, hogy az a mondat releváns szövegkörnyezetben hangzott-e el. Ha a semmiből az az első dolga vkinek, hogy elkezdjen azon rizsázni, hogy milyen nő / férfi ronda szerinte, az nem szimpatikus nekem, tök mindegy, hogy én beleesek-e abba a szűrőbe vagy nem.
márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 Noren1989 ***** válasza:
9%

1, képet nem is kérsz? 😶🥱


Noskérlek, Kérdező, az ilyen nő önérzetes/butàcska.

márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
84%

5

Persze, hogy nincs! Nekem sem tetszenek a csóró, kisfarku férfiak!

De eszembe nem jutna ezt első randin ecsetelni.


Egyébkent kerdezo, ez azt sugalja, hogy barmi problema van, betegseg miatti hizas/terhesseg stb. azonnal kuka a csaj. Kinek kell ilyen ferfi?

márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%

Nekem jelenleg van egy kis túlsúlyom, fogalmam sincs milyen a BMI-m. Nem zavar, ha valakinek ezért nem kellek. De, a stílus és a szövegkörnyezet nagyon nem mindegy, ahogy valaki a kövér, rövidhajú, akármilyen másik embert méltatja.

Mikor vékony voltam is hagytam ott pasit azért, ahogy másokról nyilatkozott.

márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
54%

8

Lol, bocsi, nem az első kommentre akartam válaszolni, csak a felsorolás kedvéért számoztam meg a mondataimat. :D

márc. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!