Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vennétek radírt ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek radírt ajándékba a randipartnernek ha nem szereti a virágot és a csokit?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőről van szó. Megkérdeztem mit szeretne ajándékba. Ő mondta hogy radírt. Nem akarok leégni ha mégse tetszik neki.
márc. 11. 21:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy a TEMU nem opció!
márc. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Vennék, valami különlegesebbet. Szerintem kedves és figyelmes, ha gyűjti őket.
márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező 7es vagyok. Miért égetnéd magad egy csokival, virággal? Ja, mert nem szereti? Na ha együtt lesztek netán, ha összejön akkor majd írd meg pár hónap múlva, hogy nem eszik soha csokit meg nem fogad el soha virágot. Mert olyan ember szinte nincs. Szerintem úgy állt hozzá, hogy ha nem jön össze a randi akkor a virág elhervad, kidobja így meg lesz egy radírja.

Persze azt elfogadom ha nem az első randi és már alakul valami köztetek, így jó a kedvében járni. De első randira fenntartom, hogy én nem vennék radirt, nem kívánságműsor. Persze elhiszem, hogy jobban örülne a radirnak az első randin is de azért nem kell rögtön úgymond alámenni, amit szeme szája kíván teljesíteni mert nem biztos, hogy ezzel kéne egy nőt meghódítani. Mert nem nagy kunszt egy radirt venni bárhol az igaz de gondolom nem olyanra vágyik amit minden sarkon árulnak. Persze mindenki úgy csinálja ahogy akarja, én a saját eszemre hallgatok és nem tudom kinek, hogy de nekem azért volt pár nőm. Ettől függetlenül nem csak egy út vezet Rómába.

márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
14 éves korban igen.
jún. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem poénból mondta csak? A radír angolul rubber, de az amerikai angolban kotongumit is jelent.
jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!