Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne újra megpróbálno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne újra megpróbálnom újra randit kérnem ettől a lánytól?

Figyelt kérdés

Tavaly egyházi közegben ismertem meg, akkor rányomultam, elhívtam randira, de nem jött el. Azóta pár hónaponta keresztezik útjaink egymást vettem részt vele egyházi program szervezésén, és időnként más rendezvényeken összefutok vele.


Most pár hete messengeren váltunk párnaponta oldalas hosszúságú üzeneteket, és beszéltünk olyanokról is, hogy ki mit gondol a párkapcsolatokról, és a szexről. És van átfedés kettőnk között. Örülök, hogy megnyílt előttem.


Kérdezem, hogy lehet-e ebből valamit kialakítani, vagy ez a tipikus friend zone helyzet, amiből azzal nem lehet kikerülni, hogy csak simán kedves vagyok vele, és meghallgatom.



márc. 16. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el nyugodtan.
márc. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mileőtt jönne a kérdés, a párkapcsolatokon, és Istenen kívül is vannak témáink.
márc. 16. 22:44
 3/7 A kérdező kommentje:
És a megismerkedésük tavaly nyáron volt, hogy látható legyen az idő perspektíva.
márc. 16. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha akarsz tőle valamit hívd el.

Legalább kiderül, hogy hogy áll hozzád.

márc. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Jaja, hívd el, azóta lehet közelebb érez magához. Nincs mit vesztened, csak nyerhetsz. Nyerhetsz akkor is, ha kioffol megint, mivel akkor már tudni fogod,hogy hányadán álltok még így az új dolgok után is. Ha pedig nyitott rád, akkor meg azért pozitív a kimenetel.
márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ha elsőre nem tartott elég jóképűnek, akkor most sem fog.
márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen jól elbeszélgettek,az nagyszerű előjele lehet. De ha még nincs benne békességed,türelem:)Imádkoztál már érte?;)
márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!