Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdeményezhetek nőként, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhetek nőként, ha már ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Friss diplomás vagyok, 3 hónapja kezdtem ezen a melóhelyen, 1 hónapja ismerem ezt a srácot. Bárhányszor összefutunk melóban, mindig megállunk beszélni, sokszor együtt is ebédelünk, ki szokott kisérni a HEV elé, olyankor mindig az egyel későbbivel megyek, mert olyankor is elbeszélgetünk, flörtölgetünk egymással stb. Már párszor rámírt instán, tehát összességében nem én kezdeményeznék először.

Melón kívül viszont még nem találkoztunk. Szerintetek rámenősnek tartana, ha én kezdeményeznék ezek után egy talit?


márc. 18. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha szeretnél akkor simán. Nincs ebben semmi.
márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem ha már flörtöltettek, beszélgettek akkor nem igaz, hogy nem mer randira hívni, vagy legalább beülni valahova. Ő neki egyszerűen nem érsz annyit. El van veled, egónövelésre jó vagy és ennyi. Persze lehet barátnője is van, vagy állandó szexkapcsolata és nem mozgattad meg annyira.
márc. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az inceleknél kimondottan bejön.
márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Még anélkül is kezdeményezhetnél, ha egyáltalán nem is ismernétek egymást. Az meg ne tartson vissza, hogy nő vagy! Hülyeség lenne egy mondvacsinált kifogásra hivatkozva megfosztani magad egy lehetőségtől. 😅
márc. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a 2. válaszolóval, de attól még a helyedben rákérdéznék, így nem lesz benned "mi lett volna, ha..."érzés
márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon ijesztő az ilyen kérdés, amikor azon remegünk, hogy valamit nőként szabad-e megtenni. XXI. században ez nagyon konzervatív és/vagy vallásos gondolkodásra vall, ami taszító. Egyenlőség van.
márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Kezdeményezhetsz, de készülj fel arra, hogy koppanhatsz vagy abban a pillanatban vagy később. Én is egyetértek a #2-vel.

Nem lehetséges, hogy igazából kollégaként tekint rád, akivel jó érzés flörtölni olykor mert alapjáraton flörtölős típus?

márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha akarsz tőle valamit, az nagyon jó dolog lenne neki.

Így ez egy jel, hogy viszonozod...

márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan kezdeményezhetsz. A leírtak alapján bejöhetsz neki. Szóval hajrá, vesztenivalód nincs.
márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell rögtön a legrosszabbat feltételezni, egy próbát mindenképpen megér! Szorítok!
márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!