Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok egy nő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy nő is kezdeményezhet?

Figyelt kérdés
Kicsit távol áll ez tőlem. Félek is, meg nem gondolom, hogy nekem kellene kezdenem az ismerkedést, de ha csak várok, akkor nem fog történni semmi. Lányok ti jöttetek úgy össze a pasival, hogy ti kezdtétek? Vajon ez a férfiaknak bejön vagy nem? Írjak rá? Egyből térjek a lényegre vagy előtte valamivel tereljem a szót? Párszor láttam, beszéltünk egy keveset, de nem mondanám hogy ismerem.

2021. aug. 7. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeznék, de úgy, hogy nem térnék egyből a tárgyra, hanem simán beszélgetést. Ha lanyhán, vagy egyáltalán nem reagál, akkor pedig hagynám a fenébe.
2021. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Erről a témáról már kb 50 éve beszélgetnek....és milliószor el lett mondva, hogy igen kezdeményezhet. Nem fog leszakadni az ég.
2021. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ha nálam kezdeményeznének.

Veszteni valód annyi van mint egy férfinak.

Legrosszabb esetben nem ír vissza.

2021. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igen monden féle kéépen jó ha a nő tudatosan kezdeményez
2021. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon tetszik és alig látom, akkor igen, kezdeményezni fogok.
2021. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai világba nem gond ez.
2021. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdeményeztem, ráadásul elég idétlen módon. Megkérdeztem ő volt-e ott abban a buliban előző nap, ahol én is. Annyi más módon nyithattam volna és néha visszaforgatnám az időt, bár feleslegesen, mert 6 éve tart és fél éve megkérte a kezem is.
2021. aug. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. aug. 8. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!