Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás esetén mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás esetén mennyire lehet nehéz az a helyzet, ha az egyik fél jóval szerelmesebb a másikba, mint viszont?

Figyelt kérdés

Ha elhívok egy lányt, akit már régen ismerek, és most totál belé vagyok zúgva, de benne most kezdenek érzések kialakulni, akkor, ez az első randin mennyire lehet zavaró.


Úgy, hogy én most az abszolút lila köd, se kép se hang állapotban vagyok, benne meg most kezd esetleg valami kialakulni felém.



márc. 20. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Engem azért zavarna, mert ez inkább rajongás, idealizálás. Egy ideálnak pedig lehetetlen megfelelni. Te nyilván összeraktál róla a fejedben egy képet úgy, hogy ismersz mondjuk 100 tulajdonságából 20-30-at, a maradék 70-80-at pedig belelátod, és persze számodra ideális információkkal pótolod ki a hiányzókat. Na innen lehet nagyot esni, az ilyen rajongó típusúak szoktak pár hét vagy pár hónap múlva látványosan kiábrándulni, amikor szembesülnek vele, hogy a másik nem olyan, amilyennek elképzelték. A másik meg csak pislog, hogy de hát múlt héten még halálosan szerelmes voltál...
márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%

Leginkább számodra lehet nehéz. Vissza kell fognod valamilyen szinten az érzéseidet, nem fojthatod meg a szerelmeddel. Amennyiben ez megy, akkor egy gonddal kevesebb.

Másik probléma még az lehet, ha ő tisztában van az érzéseiddel és esetleg zavarja, furdalja a lelkiismeret, hogy ő nem érzi még ugyanazt. Nyilván minden azon fog múlni, hogy mennyire gyorsan sikerül egy szintre hoznotok az egymás iránt érzett érzelmeket.

Megpróbálni érdemes, stresszelni nem, szóval sok sikert hozzá! :)

márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#1 Azért nem teljes mértékben van úgy ahogy leírod. Én is ilyen vagyok, de nálam évekig is megmarad ez az idealizáció, úgy is, hogy együtt élünk közben. Szóval van kivétel is.
márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!