Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőtől megkérdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőtől megkérdezem Messengeren, hogy volt-e már egy kilátóban, és nem válaszol rá az mit jelent?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerem mostanában csetelünk gyakrabban, tudom, hogy szereti a kilátókat, megkérdeztem, hogy volt-e már az egyiken, erre nem válaszolt. Ez mit jelent?

márc. 22. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt jelenti, hogy veled nem akar oda elmenni.
márc. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Aut jelenti hogy kit érdekel hó végèn husvet előtt egy kilátó?
márc. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogynem urugvai lakossági népességeloszlásárol nem kerdezed. Vagy ilyenek.
márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti nem érdekled és offolt.
márc. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tök másról kérdeztem, itt a kilátó csak egy példa akart lenni. Hogy rákérdezek arra, hogy részt venne-e egy olyan programon, amiről tudom, hogy érdekelné. És erre nem válaszol. Nem azt kédeztem, hogy eljönnél-e egy hangversenyre velem, hanem, hogy érdekli-e, hogy milyen egy hangverseny.
márc. 22. 16:11
 6/13 anonim ***** válasza:
És utána soha többet az életben nem ír?
márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez most történt két órája.
márc. 22. 16:15
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy fog-e írni
márc. 22. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, te idióta. 2 óra. Valószínűleg más dolga van.
márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez vmi kèrdezni akarok vmit a csajtol de nem tudom mit kérdezzek izzadmány volt neki? Csak mert az teljesen átmegy hogy köze nincs most semmihez. Se egy kilátonak se egy hangvesenynek(ezek csak példák mert se annak amirol kérdezted)


Ez olyan hogy engem is erdekel pl a balaton vagy a tik tok vagy az akármilyen zene de attol még nem kéne ezekkel "betámadni". Nem random érdekelnek hanem amikor olyan hangulatban vagyok vagy amikor elottem van.

márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!