Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetséges egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges egy ilyen lány bizalmát elnyerni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ismerkedni egy angol lánnyal, aki most itt tanul egyetemen, jövőre fog végezni. Mesélte, hogy az előző kapcsolatából adódóan nagyon nehezen bízik meg az emberekben (röviden annyi, hogy az a srác fűvel-fával megcsalta, meg drogozni is elkezdett, volt, hogy verte ezt a lányt).


Sokszor megkérdezi, hogy tényleg tetszem-e neki és biztos kedvelem-e stb, egyszer lefeküdtünk és az volt az első kérdése, hogy ugye nem csak emiatt vagyok vele és hogy biztos élveztem-e, nem csak megjátszottam. Illetve valamelyik nap nem tudtunk találkozni, mert valami dolga akadt, a legközelebbi alkalommal magyarázkodni kezdett és 500x bocsánatot kért. Mire mondtam, hogy nem nagy ügy, nem kell emiatt aggódnia, mire mondta, hogy a volt barátja ilyenkor mindig elkezdett vele veszekedni és sokszor eldurvult.


Kérdezte, hogy beszélek-e más lányokkal, mire mondom igen, mert vannak lány barátaim is, de semmi több, mire azt válaszolta, hogy biztos, hogy tetszenek nekem, azért dumálok velük.


Egyébként nagyon aranyos lány, csak sehogy nem tudok a bizalmába férkőzni. (5 hónapja ismerkedünk ),


márc. 25. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ha ő nem vevő rá. Pszichológus segíthet rajta és egyedül ő önmagán. 5 hónapja ismerkedtek és nem bízik benned még egy kicsit se. Nem fog 2 év után se!
márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem fogod tudni elnyerni még akkor se ha angyal szárnyak fejlődnek ki belőled és ez nem túlzás.

Olyan mértékben tönkrement a volt pasija miatt, hogy nemcsak te, de más férfi is ugyanazt fogja tapasztalni vele kapcsolatban.

Attól fél, hogy nem eléggé jó hozzád, nem eléggé szép és hasonlók és persze benne van hogyha nem elégít ki téged bármilyen téren is nemcsak az ágyban kapni fog megint.

Mint írta az #1 szakemberhez kéne járnia és csak ha kigyógyul akkor kéne ismerkednie.

Próbáld meg megemlíteni neki az agyturkászt és ha megy ha nem megy hozzá hagyd őt békén!

Fölöslegesen húzod mellette az időd, a gyógyulás "én idő"-s munka.

márc. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%

Mert te elhiszed neki hogy kellenél neki, es nem csak trükközik?

Simán lehet hárítani így pasikat hogy á de én nem merem, még nem biztos, nem is tudom, félek tartok mindentől, lehet neked más kell, jobb kell, aztán igy szépen ki lehet bújni minden alól, és kb a végtelenségig lehet így szórakozni is a másikkal.

márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!