Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki hogy nem akarom folytatni?25/N

Figyelt kérdés

2 hete ismertem meg egy 28 éves srácot. Eddig 2x találkoztunk, 2-3 órát töltöttünk együtt és teljesen rendben volt vele minden, úgy éreztem kedvelem. Viszont ma reggel a közösségi oldalamba belépve egy hatalmas nagy litánia fogadott tőle amit hajnali 3-kor küldött. Nem túlzok, kézzel leírva megtelne vele kb. 5 db A/4-es lap. Konkrétan szerelmet vallott, kitért minden apró részletre a testemen és a személyiségemben (már amennyit látott belőle), hogy mennyire imádja és hogy soha nem akar elveszíteni, érzi hogy én vagyok az utolsó nő az életében stb…olyat is írt, hogy magára akarja tetováltatni az egyik kedves üzenetemet hogy lássam mennyire komolyak a szándékai (az üzenetben annyi állt, hogy: jól éreztem magam veled, várom az ismétlést). Semmi nem történt közöttünk a találkozásokon egy ölelésen kívül, de ha történt volna sem indokolná ezt a vallomást.

Ami viszont nagyon aggaszt az az, hogy leírta hogy mély depressziója van és hogy 3 hete volt egy öngyilkossági kísérlete, de ez meg sem fog fordulni a fejében többször, csak abban az esetben ha elveszít engem…próbáltam időt nyerni és annyit válaszoltam hogy nagyon sok dolgom van ma, ha lesz időm visszaírok….de fogalmam sincs hogy kéne közölnöm vele hogy engem ez nagyon megijesztett és kiábrándított belőle. Tudom hogy alig ismerem és nem tartozok felelősséggel érte, de akkor sem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel ha esetleg valamit csinálna magával.:(


márc. 26. 20:18
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Hívj föl valamilyen segélyvonalat és tőlük kerj tanácsot. Vannak öngyilkossággal foglalkozó segélyvonalak is.
márc. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Tipik nárcisztikus pöts. Menekülj!
márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
116-123 ezt a számot találtam.
márc. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre semmi esetre se találkozz vele, mert nem normális.
márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj, de azonnal...

Tedd meg ezt, ha szabad ilyet kérni.

márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Nincs felelősséged felé. Tiltás azonnal.
márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Tilt, töröl, elfelejt. Előtte leírhatod neki ha gondolod, de úgyis csak még több érzelmi manipuláció jönne a részéről, te pedig talán adnál neki esélyt is a hatására, aztán azt vennéd észre, hogy egy bántalmazó kapcsolatban vagy amiből nincs kiút. Fuss amíg lehet!
márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj amilyen gyorsan tudsz. Voltam hasonló helyzetben, sajnos jó pár ilyen kattos van szabadlábon. 😅


Én valami olyasmit írnék, hogy "Jól éreztem magam veled, de nagyon elsieted, ami engem megijeszt. Nekem semmilyen hasonló érzelmeim nincsenek, hiszen csak 2x találkoztunk, nem is ismerlek lényegében. Úgy érzem a legjobb az lesz ha ezt lezárjuk, kérlek ne írj többet."


Ne tiltsd le mert az tapasztalatom szerint olaj a tűzre és csak máshol kezd el zaklatni, de némítsd, rakd kéretlenbe hogy ne is lásd.

márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld szépen leírni neki azt amit ide. A normális ember pontosan tudja miért gond, hogy pár óra ismeretség után öngyilkossággal fenyegetőzik…

Semmi esetre ne találkozz vele többet! Minél szorosabb a kapocs, annál veszélyesebb lesz.

márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az is, hogy így akar megszabadulni tőled! Csak egy tipp… 🤣
márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!