Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin megdicsérte a kinézetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin megdicsérte a kinézetem. Udvarias elutasítás vagy mire véljem?

Figyelt kérdés

Találkoztunk, nem volt nagy durranás. Viszont intelligens és udvarias volt, elég komoly típus. Egy óra után már menni akart, soha nem volt még velem olyan hogy ilyen hamar lelépjek (én vagyok a lány és a legrosszabb randijaimon is minimum 2 órát voltam) felálltam és megdicsérte az öltözékem, majd kikísért a buszomhoz. Nem maradtunk semmiben…nagyon vegyes érzéseket keltett bennem hogy ez most mi? Nem érezte jól magát de azért megdícsér?

Tinderről ismerem eltelt pár óra a randi óta de nem keres…

Gondolom ne várjam?

Egyébként éreztem kicsit mást keresünk de még egy találkozót adtam volna ennek



márc. 26. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is azt érezte, hogy nem illetek össze és azért nem akarta húzni, de azért kedves akart lenni. Attól még a bók lehetett őszinte, külsőre lehet tényleg tetszettél neki.
márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
A ruhàd dícsérete szimpla gesztus volt. Lehetsz még attól csinos, h nem jön be a személyiséged.
márc. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pár óra? Hát ha téged választ, akkor csak jobb híján, de még csak pár óra telt el. Azóta mi van?
márc. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért zárná az ki, hogy nem jössz be neki valamiért, azt hogy megdícsérjen? Te magad írod, hogy udvarias. Hát ilyen egy udvarias pasi, hogy keres rajtad valami pozitív dolgot és azt megjegyzi. Az öltözéked dícsérte meg, mert az tetszett neki, ennyi. Ha nem tetszik valaki, attól még nem kell bunkózni és közömbösnek lenni a másikhoz. Lehet kedvesen emberszámba venni a másikat. Csak ritka, ezért meglepő.
márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebből nehéz bármit leszűrni. Lehet még fog keresni, lehet hogy nem és tényleg csak udvarias volt.
márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhatná valaki azt, hogy jól áll neked egy ruha? Ez nem feltétlenül jelenti, hogy akar tőled valamit, de azt se, hogy nem akar. Szimplán kedves volt.


Ha pedig nem keresne, akkor majd lesz másik randid, valaki mással. ;)

márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól nézel ki, de érezte hogy nem egymést keresitek.
márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Figyelmes volt és megdicsérte a öltözéked, ez számomra annyit tesz, hogy jól megnézett. 1 óra bőven elég első randira, ha felkeltetted az érdeklődését, akkor lesz folytatás. Viszont ha valakivel nincs meg a közös pont akkor is viselkedhet férfiasan és megadja a tiszteletet a női nem felé.

Simán lehet, hogy több nővel is randizik és utána dönt melyikkel próbál meg valódi kapcsolatot kialakítani. Ez most nagy divat, kolléganőm is beszélt arról, hogy 1 hét alatt 3 randija volt és így össze tudta őket hasonlítani, de igazából egyik sem volt meggyőző számára. Amin viszont nagyon ki volt bukva, hogy volt olyan randija ami nagyon jól sikerült és a férfi nem jelentkezett. Addig vetemedett nő létére, hogy rá írt, de a férfi nem válaszolt.

márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem keresett tegnap óta, elfogadom. Egyébként mást keresünk, én jelenleg nem keresek feltétlen nagyon komolyat, neki az élethelyzete pedig pont olyan, csak épp nem sikerült erről direkten beszélni. Alap dolgokról beszélgettünk, intelligens beszélgetés volt de nem mutattuk meg a személyiségünket
márc. 27. 11:51
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

8 vagyok...

Illedelmes beszélgetés volt nem bensőséges tartalommal akkor valószínűleg nem lesz folytatás. Tiszteltétek egymást annyira, hogy nem hagytátok faképnél a másikat, nekem is volt ilyen randim, sőt, utána találkoztam is a nővel 1 évvel később, mert szakmai segítségre volt szüksége és megkeresett.

márc. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!