Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elutasítottam, elmondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elutasítottam, elmondja másoknak az igazságot hogy miért?

Figyelt kérdés

Elutasítottam mert végig csesztett mar az ismerkedés alatt milyen legyek, nagyon sértegetőn beszólt sokszor, és nem fogadott el úgy ahogy vagyok. Folyamatosan ment a vita, hogy hogyan felelhetek meg neki.

Több hónapig ismerkedtünk, a szülei, barátai tudtak rólam

Az ilyen srác bevallja a haverjainak hogy én utasítottam el mert iszonyat toxikus votl az elvárásaival vagy kitalál ellenem valami bullshitot?


Vagy van egyàltalán olyan aki elmondja majd neki hogy haver, szemét vagy hogy végig csesztetted a lányt az irreális elvárásaidra?

Ez csak egy kérdés es tudom nem kellene hogy érdekeljen de ki tudja miket hoz majd fel ellenem, közben meg labilis idegbeteg lettem mellette, mert annyiszor okozott megfelelési kényszert, fájdalmat, amit nem Bírtam már



nov. 26. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen soha nem fogja belátni a saját hibáját. Téged fog beállítani hárpiának, elviselhetetlen, hisztis libának. Ne vedd magadra, ő az, aki mérgező, nem normális ember. Örülj, hogy megszabadultál tőle.
nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"labilis idegbeteg lettem mellette, mert annyiszor okozott megfelelési kényszert, fájdalmat, amit nem Bírtam már"

Ami nem jó, az nem jó. Nem kell tűrni és szenvedni.

nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
En nem hallottam még férfiakat jókat mondani az exükröl. Csak én meg tudom magamban forditani nem vagyok hülye.
nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezt úgy fogja tálalni, hogy "a hülye p...a nem fogad el építő kritikát" meg "túl sértődékeny" (nem is hiszem, hogy ő elhiszi, hogy az elvárásai irreálisak). És a környezet el is fogja hinni, mert madarat tolláról, ugye. Valószínűleg ugyanilyenek.
nov. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Cenzúra
nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
92%
Te elmondanád fordított esetben?
nov. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Ugyan már! Fontos, hogy miket mond?

Nyilván nem te vagy az első, aki elküldi. A környezete tuti, hogy jól ismeri. Aki ilyen, az a haverjaival is ilyen, de azok másféle viszonyban vannak vele.

Tudják ők nagyon jól, merről fúj a szél.

Nem téged asszisztáltak végig először.


De fontos ez. Az már nem a te problémád.


Okosan kirúgtad a fenébe.

nov. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van amúgy, mert a haverokat is cseszteti a külsőségekkek, csak máshogy. Ők meg nevetnek vele, de ahogy beszélt róluk is, sokatmondó
nov. 29. 10:17
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Irrealis lefogyni ?
dec. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!