Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ti általában ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti általában ha pasival szivesen találkoztok, beültök kávézni, eljártok mindenfelé ketten, akkor valamilyen szinten vonz a pasi?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk egy éve, szerinte a legjobb barátok, nagyon szeret velem időt tölteni, mutatkozik velem mindenhol, telefonon hív, vagy ír hogy mi van velem, ha beteg voltam érdeklődött hogy jobban vagyok e, tehát érdeklődik felőlem, ez nagyon jól esik. És mindig rákérdez hogy mikor találkozunk, mert olyan jó lenne, és mindig várja a tálálkát, nem én erőltetem, még munka után is ha fáradt, akkor sem mondja le a találkozót. Biztos nem tart ronda pasinak, sőt többször említette hogy jóképű vagyok, meg is szokott dícsérni. Nem akarok rákérdezni, nehogy kellemetlen legyen, vagy rosszul sűljön el. Ez nálatok hogy van, ha valaki abszolút nem vonz, mint pasi, akkor is megtesztek érte ilyen dolgokat?
márc. 27. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Pszichológiai tananyag:

A barátság is mindig szexuális vonzalom is, csak olyan alacsony, hogy nem éri el a tudatos szint. Ez heteroknál is azonos neműeknél is testi vonzalom.

Nekem úgy volt, huszonévesen minden 100 férfiból 99 nagyon vonzott mentálisan. Erzelmileg annyival voltunk közel egymáshoz, amennyi belefért, egy egy időben olyan 6-10 embert jelent, ennyi választódott ki a 100-ból, ez ugye alaphangon heti fél nap együtt töltött idő kéne mindegyikükkel, ami persze sose jön össze és lehet egymást keresni, hogy te, olyan rég találkoztunk már, menjünk már..

Szexuális vonzalom ezen felül alakult ki közülük nekem 1-1. Vagy sikerült összejönni, vagy nem.

márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Az 1. vagyok.

"ha valaki abszolút nem vonz, mint pasi, akkor is megtesztek érte ilyen dolgokat?"

Igen, persze.

A szüleidnek is megteszed, ismerősöknek is megteszed, aztán mégsincs köztetek szexuális viszony.:))

márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy lenne érdemes fogalmazni, hogy eljönnél-e velem egy _igazi randira_.

Itt olvastam amúgy, valaki írta.

Vagy valami más, ugyanilyen okos szófordulatot találni.


Még barátok is járhatnak kézenfogva is pár percig vagy tehetnek hasonló szeretetteljes gesztusokat egymás felé, ettől még nem biztos, hogy van benne annyi, hogy ez egy szerelmi-szexuális kapcsolat legyen.

Ezt csak ti érezhetitek meg.


De az érintések az információhozók erre nézvést egy nőben (nem a vizualitás), tehát érintgessed, mert addig nem kap tőled szexuális információt és ez nem derül ki.:)

márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként ő is érintget, simogatott karon, illetve nekem dől hozzám ér gyakran.
márc. 27. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összejönne veled.:)

Te akarod?

márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De én mondjuk nem értem, amikor egy szitu ennyire egyértelmű, mért nem tudod magadtól...
márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom akarom e. Vannak tényezők, azért mesél a pasis dolgairól, kik próbálkoznak nála, nem tudom miért mondja. Viszont azt is mondta már hogy én vagyok a lelki társa, de akkor miért emeli ki hogy a legjobb barátja vagyok...ezt nem értem.
márc. 27. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem vannak ellenkező nemű barátaim (én is nő vagyok), de nagyon tudatosan figyelek arra, hogy ne csináljak semmi olyasmit, amin keresztül azt éreznék, hogy többet akarok. Igen, keresem őket, érdeklődök, ha betegek, elmegyek velük kávézni, de az abszolút nem férne bele, hogy feltűnően dicsérgessem vagy lelkitársnak nevezzem őket, vagy olyan fizikai kontaktust kezdeményezzek velük, ami nagyon könnyen félreérthető. Ez alapján én azt mondanám, hogy a lány többet akar.


Amúgy pasis dolgokról lehet, azért mesél, hogy kiugrassza a nyulat a bokorból. Én is egyszer csináltam azt az egyik barátom esetében, hogy megbizonyosodjak arról, hogy akkor egyikünk sem érez semmit, hogy elmeséltem, hogy nemrég ért véget egy ismerkedésem, és nyilván, ha ezek után elhív valahová, vagy távolságot tart, akkor pl. az egy elég jó jele annak, hogy nem vagyok számára semleges. Lehet, hogy őt is ez a gondolat vezérli, de közben az, hogy kifejezetten barátnak nevez, összekuszálja a helyzetet... Szerintem megkérdezheted tőle, hogy mit szeretne, hogy áll kettőtökhöz, mert a jelek alapján nem egyértelmű, és ennek fényében folytatni a dolgot.

márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És te pasiként miért nem teszel lépéseket? A nő lépi őket te pedig állsz és nézel. Most ki a pasi köztetek?

Szóval : te is dicsérd meg, mond neki, hogy hű de csinos néha, hogy szexi, érj hozzá, amikor hozzád dől akkor karold át és húzd magadhoz, simítsd meg a haját, néha nézz rá olyan "juj, de megdugnálak" nézéssel. Stb.. Mikor mi jó a helyzet szerint. Ha nem tetszik neki tuti megmondja de ez most nem az az eset.

márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is meg szoktam dícsérni természetesen, bókolok is neki!!! Persze viccböl be is szóltam már hogy "meg hát". Szóval oda vissza megy ez!
márc. 27. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!