Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eladóként hogyan kezdeményezze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eladóként hogyan kezdeményezzek egy férfinál? Férfiak, milyen jelzések bátorítanának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nem szó szerint kezdeményeznék, de nem tudom hogyan jelezzek a férfinak úgy, hogy sok se legyek. :)

Egy kisboltban dolgozom, egyedül vagyok eladó. Egy nagyobb faluban élek így egyszerre max kb. 3 ember van bent de sokszor előfordul, hogy csak egy vásárló van.

Múlt héten egy másik nagyobb élelmiszerboltban nézelődtem ahol nagyon sokszor összeakadt a tekintetem egy férfival. Nagyon megtetszett. :)

Tegnap pedig bejött a kisboltba, ahol dolgozom. A tekintete alapján ő is felismert engem, mosolygott de elpirult kicsit. Csak mi voltunk ketten a boltban. Megmutattam neki az egyik terméket amit kérdezett és elég közel állt hozzám, és amikor felnéztem rá olyan mélyen belenézett a szemembe. Volt egy kis viccelődés is, mosolyogtunk egymásra. Amikor rámosolyogtam megint kicsit elpirult.

Remélem jól értelmeztem, hogy ő is vonzónak talál. Kicsit visszafogott típusnak tűnik, de én is ilyen vagyok viszont szeretném valahogy bátorítani, jelzést adni neki. Ti férfiak milyen viselkedés alapján mernétek közeledni egy hasonló szituációban? Nők tanácsait is szeretném kikérni. :)

Köszönöm szépen előre is!

27 N



márc. 28. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%

Tegnap túlizgultam!

De ma megyek Édes ,ha dolgozol,és akár meg is erőszakolhatsz!

Puszi;)

márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem mer kezdeményezni, el is pirult zavarában. Nagyon cukik vagytok ☺️ Ha legközelebb bemegy, próbálj valahogy szóba elegyedni vele. Kérdezd meg, hogy telik a napja, milyen tervei vannak a hétvégére. Ezzel szerintem feldobnád neki a labdát, és annyira csak nem nyuszi hogy egy ilyen kérdésre nem hív el valahova.
márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
tudtam hogy szex lesz ebbol, majd ad meg a szamod kis cetlin ha megint megyek.
márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es, 3-as, ne már, most itt nevetek ezeken a válaszokon egyedül a boltban. 😅

2-es, köszönöm szépen, hogy válaszoltál. Megpróbálok oldottabb és közvetlenebb lenni, de szerintem tegnap én is el voltam pirulva lányos zavaromban.😊

márc. 28. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Amilyen kis angyal lehetsz ,én 8s zavarba jöttem volna.

Szurkolok nektek!


Talán kérdezz rá mit csinál húsvétkor ,hátha lesik neki és elhiv egy randira:)

márc. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Épp elfogyott a kenyér, hova is kell menni? :D
márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
hamupipoke almodozik a penzes hercegrol?
márc. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A fene se tudja, én elég közvetlen vagyok és könnyen oldódom. Szóval én simán mondanám neki, hogy épp kávészünetem van és ha van ideje akkor szívesen meghívnám őt is egy kávéra. Ja és imádkoznék, hogy addig ne jöjjön vásárló. :D
márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj de cuki vagy! Én ugyan nő vagyok, szóval nem tudom, férfi szemmel, hogy lenne jó. De én esetleg megkérdezném - ha már nagy faluról beszélünk (és ha a múltkori szemezgetésnél láttad először), hogy alapból idevalósi-e, vagy mikor költözött ide vagy nem is tudom. :D

Romantikus történet izgalma végett, kérlek, majd írd meg, hogy hogy alakult :D

márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is, hogy válaszoltatok! :)

Remélem lesz majd miről írnom.

Tudom nem sok minden történt, de a leírásom szerint esélyes, hogy bejöttem neki? Az elpirulás, a korábbi szemezés, ezek szerintetek jelenthetik ezt? Csak hogy nehogy hülyét csináljak magamból. :D

márc. 29. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!