Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Párkapcsolatok elején, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok elején, mikor mik.az egyértelmű red flagek?

Figyelt kérdés

Amikor még alig zs.ered másikat, és nem tudod, hozzád való _

-e?



márc. 28. 19:29
 1/9 A kérdező kommentje:
*alig ismered
márc. 28. 19:37
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

- buta

- babonás

- erősen vallásos

márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs önálló akarata az élete felett hanem a szülei irányítják az életét.
márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
19:53 az miért baj, ha erősen vallásos? A babonát értem, az szerintem is butaság
márc. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincsenek önálló gondolatai, és nem ér fel egy átlagember szellemi szintentjéhez,(pedig oly alacsony a léc), és téveszmés gondolatai vannak, amik ellenkezőjéről nem tudom meggyőzni. Pedig nem vagyok tudós. Az evolúció szelekciós mechanizmusa elég nehezen cáfolható, az ilyenek pedig alá is támasztják.
márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Lányban? Az hogy magamutogató, beképzelt, vagy magasabb tőlem. XD
márc. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Suetonius ***** válasza:
Ha mindent megbeszél az anyjával.
márc. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

"19:53 az miért baj, ha erősen vallásos? A babonát értem, az szerintem is butaság"

Mert a vallás is egy babona. Vak hit nem létező, kitalált dolgokban.

márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az alábbiak:

- hímsoviniszta megjegyzések

- anyuci neki a szent

- nekem kell folyamatosan keresnem, ráírnom; alig tudunk találkozni, és mindig hozzá kell alkalmazkodni, de nem mondja meg, miért nem ér rá máskor

- kb. az az érzésem, hogy csak dugásra találkozunk

- azt hiszi, hogy konzervatív / jobboldali vagyok azért, mert nem vagyok turbófeminista és elegánsan, nőiesen öltözöm

- szélsőségesen gondolkodik, nem képes a legtöbb dologban komplexen gondolkodni

- elitista, sznob, elhitt meggyőződése, hogy ő jó zenéket hallgat, jó helyekre jár stb... és ami nem olyan, mint amit ő szeret, az rossz minőség

- olyanok miatt gúnyol másokat, amikről nem tehetnek

- bunkó, illetlen viselkedés

ápr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!