Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nőnek a párja szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek a párja szeretnék lenni, tényleg csak barátkoznom szabad vele?

Figyelt kérdés

Mindenki azt a tanácsot adja nekem életem első randija előtt, hogy csak barátkozni próbáljak, és ne akarjak semmit a másiktól.


Viszont ennek nem a friend zone lesz a vége?


Szerintem fontos, hogy kifejezhessem azt is, hogy tetszik nekem a másik, nem csak egy szimpatikus embernek gondolom, hanem egy szimpatikus nőként is tekintek rá.


Vagy akkor mi ennek a tanácsnak a valóság tartalma, és mi a hamis információ belőle?



márc. 29. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Hívd el egyértelműen, hogy tudja hogy te randit szeretnél tőle, de a randin ne erőltess semmi olyat ami esetleg rossz jel lehet számára.. ez igazából a legtöbb esetben érezhető, hogy van-e igazán vonzalom, mennyire vevő a másik arra, hogy történjen több is.


Olyanokat például jobb ha nem csinálsz, hogy megkérdezed szőrös-e neki vagy "pussyt" kérsz a randi végén..

márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden nő szereti, ha egyből nyomulnak rá, de, ha egyàltalán nem mutatsz érdeklődést, akkor könnyen lehetne, hogy azt hiszi nem érdekled és később, ha nyitsz elzárkózik.

Az adott lányon múlik minden. Azt kell figyelni ő mire vevő. Beszélgess vele, de ne érződjön az, hogy élet halál kérdése, hogy nőt fogj. Bókolj, nézd meg hogy reagál, flörtölj vele és, ha erre nyitott, érintsd meg, ha az is oké, akkor gyanús, hogy jöhet a randira hívás. Ha terel, hátrál, elhúzódik, akkor nem érdemes nyiltan randira hívni. Van, akivel pár óra után, az első találkozásnàl egyértelmű a dolog és, van akinek több idő kell. De, minden kiderül, ha figyeled a mimikát, testbeszédet, hanglejtést, tekintetet.

Nincs rá egy konkrét recept, ami mindig beválik.

márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Ha én látnám rajtad, hogy véged lenne értem és te megjátszanád magad, hogy te csak barátkozni akarsz soha a büdös életben nem lenne köztünk semmi. Inkább jól megszivatnálak, vagy befejezném a "barátkozás T" veled. Ezzel nem azt "mondom", hogy azonnal nyomulni kell, de ki kell fejezni NORMÁLIS MÓDON, hogy a nő tetszik neked és ha vevő rád akkor lehet belőle valami.
márc. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azta a férfit tudom komolyan venni akinek egyértelműek a szándékai. Nem is a 20-as korosztály érdekel.
márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül van így. Ha már megvan a kinézett nő, akkor érdemesebb rögtön randira hívni, és nem sunyítva sündörögni körülötte, hogy megjátszom a barátságot, hátha lepottyan a puni. Én inkább azt látom, hogy aki alapvetően ismerkedni akar, de nincs kivel, vagy szerencsétlen, annak ajánlják, hogy barátkozzon nőkkel... de a legjobb az, ha megérti, hogy a nők is lehetnek értékes barátok extrák nélkül is. És ezeket azért ajánlják, mert manapság több nő van, aki nem hajlandó ismeretlenekkel ismerkedni, hanem meg akarja előtte ismerni a másikat és csak ismeretségből, baráti társaságból hajlandó.
ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!