Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan jó lenne találni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan jó lenne találni egy normális pasit, de lehetetlen?

Figyelt kérdés

A mai világban főleg. Nem feltétlen itt, hanem úgy általában. De miért van ez? Tudom, a nőkkel sem könnyű, de azért köztünk is van normális.

Nő vagyok.


ápr. 3. 14:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Sok a felszínes ismerkedés, előítéletes ember, sokan már nem akarnak energiát fektetni az ismerkedésbe. Alapvetően sok oka van, de a legtöbb ember nem abnormális, csak nem olyan amire amúgy vágynánk.


Nyilván nem baj, ha vannak elvásárok és kell is, hogy legyenek, de megfelelő partnert találni aki tényleg lelkileg is, külsőre is és szexuálisan is tetszik és még együtt is tudtok egymással élni tartósan, na az nem egyszerű. Sose volt az.

ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Aki normálisnak mondható az párkapcsolatban van, vagy szexelget szanaszét mert olyankor nagyot puffant egy nem hozzá való nő miatt, hogy nem mer belefogni kapcsolatba, vagy szakított és most ki akarja magát élni. Utolsó lehetőség, hogy nem hozzád illő férfiakkal ismerkedsz, akár te se vagy normálisnak mondható így normális férfi nem szentel neked kellő figyelmet...
ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
A hiba benned van, magad körül rakj rendet előbb. Ez nemtől függetlneül igaz, mert mindkét oldalon vannak, akik ezt duruzsolják. Az igazság, hogy vagy rossz környezetben mozogsz vagy irreálisak az elvárásaid.
ápr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert az ideálist keressük de olyan nincs. Nem lehet mindenben klappolni.


20 év házassággal a hátam mögött azt mondom a tolerancia a legnagyobb kihívás egy párkapcsolatban.(mindkét fél részéről!)

ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Mindenkinek vannak "tikkjei". Senki se tökéletes. Szinte biztos, hogy az olyan férfit keresed.

Van egy baromi hosszú listád amit fordítva te se tudnál kipipálni, de a férfiaktól elvárod.

Szerintem is először a saját portékádon nézz körül, takaríts ki és csak aztán ismerkedj.

ápr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én tudom velem mik a bajok. Nem is a szőke herceget várom. Csak olyat,aki kevésbe defektes, már annak is örülnék.
ápr. 3. 14:31
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

"aki kevésbe defektes"


Kifejtést szeretnék kérni.

ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
éééés levéláradat....
ápr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy?
ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem nő a kérdező.
ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!