Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjam el neki az érzéseim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki az érzéseim?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a Myvip Randin ismertem meg.Nagyon bejövünk egymásnak 1.5 hetet beszélgettünk már.Van mikor barátként kezel néha meg azt veszem észre oda van értem.

És holnap találkozunk..Izgulok kicsit.Mondjam el neki az érzéseim? És mit szabad csinálni és mit nem?

17/F ő meg 14/L


2010. okt. 26. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:

ha van barátja akk sztem ne mondd meg neki mit érzel, de ha nincs akk mindenképpen. ne kérdezgesd az exéről (ha volt) és ne sürgesd a válasszal! am ha van barátja akk célozgathatsz és ha téll igy bejöttök egymásnak akk ebbböl lesz lááááv:D

14/L

2010. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mondd el neki és nézd a reakcióját. Ha tetszik neki akkor sima a terep. És ne izgulj, csak add önmagad :) Ne játszd meg magad
2010. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs barátja.

Engem tök rendesnek meg aranyosnak tart.

Azt mondta a fiúk rosszul bántak vele.

2010. okt. 26. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
na akk szabad a pálya:D csak ne idegeskedj és téll add önmagad:)
2010. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Add önmagad minden képen! ez igaz! de az érzéseid elmondásával vigyázz, szerintem ráér az még, azt mondanám hogy ne mond még ki de éreztesd vele. :) Sok sikert! Szorítunk! :)
2010. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Holnap mondjam el mi volt?
2010. okt. 26. 20:34
 7/8 anonim ***** válasza:
naná én kiváncsi vok de sztem ugy is összejön:D
2010. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem találkoztunk:S

Valami közbe jött neki SMS-be értesített.

Azt mondta MSN-en elmondja este de nem volt fent:S

Félek hogy valami rossz történt:S

2010. okt. 27. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!