Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek érdemes újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újra felkeresni olyan csajokat ismerkedési, randizási célból akikkel évekkel ezelőtt már chatelgettem ?

Figyelt kérdés
Vagy jobb ezt inkább nem bolygatni? Egyébként nincsen arról szó, hogy haragban válltunk el vagy ilyesmi, csak természetes módon ,,elhalt" a beszélgetés akkoriban. Még kb. tiniként dumálgattunk, akkoriban még nemigen tudtam, hogy kellene csajozni, beszélgetést fenntartani stb.

ápr. 3. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, mert nincs kémia
ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha van vmi tényleges apropója, pl pont összefutottatok vagy ilyesmi. A semmiből ráírogatni ezeréves ismerősökre szerintem nagyon ciki, egyből lejön, miért érdeklődsz
ápr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: Ebben van valami, mert akárhányszor rámir valaki évezredek után, csak úgy a semmiből arról én is azt gyanitom, hogy MLM-es vagy esetleg pénzt akar tarhálni. És 99%-ban ez is szokott történni.
ápr. 3. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lustasag. Regisztralj tarskeresore. Ne kukazz a multbol.
ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!