Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Sokkal rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Sokkal rosszabb úgy randiznni, ha éppen megvan a menstruációtok?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 19:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Az első két napban ki sem bírok kelni az ágyból, még fájdalcsillapítóval sem, így ilyenkor nem szoktam elmenni randizni.
ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
*fájdalomcsillapítóval
ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem szokott nagyon fájni, de ettől még randit nem időzítenék olyankorra, mert nincs kedvem arra figyelni, hogy mikor kell tampont cserélni.
ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem különösebben fáj és napi 2 tamponnal elmegy egy nap. Annyi, hogy nyűgösebb vagyok az első pár nap meg, a megelőző 1-2 nap, így azért azt ki szoktam hagyni, ha lehet. Más programot se szervezek oda, mert minden jobban idegesít, mint máskor, így, vagy nagyon kontroll alatt kell magam tartani, vagy nem leszek jó társaság, főleg, ha eleve bal lábbal keltem.
ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem sem fáj kifejezetten, viszont nagyon nyűgös és sértődékeny vagyok olyankor, úgyhogy nem a legideálisabb randi időpont.
ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Randit emiatt nem mondanék le, de ha lehet nem erre az időszakra időzíteném.
ápr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem megyek úgy. Nem vagyok se nyűgös, nem is fáj. Átszervezzük, mert mióta elkezdtem (másra) gyógyszert szedni, van olyan, hogy 20 perc alatt átázok. Múltkor éreztem egy nagy löket vért, és annyi volt. Gatyát is cserélnem kellett.


Szeretném a legjobb formámat hozni egy randin, nem azt, aki nem figyel arra, amit mondasz, mert azon gondolkozik, most épp átázott-e vagy sem.

ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Semmit se érzek belőle és a kehely miatt volt, hogy elfelejtettem, hogy megvan, szóval nem akadály.


N29

ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
#7 én ugyanez 🙁 Milyen gyógyszert szedsz és mire, hogy így hat rá? Nem szeretnék tapintatlan lenni, csak kíváncsi vagyok, mert az enyém gyárilag ilyen, és nem igazán értem (dokikat meg hagyjuk...), hátha a te példádon keresztül leesne valami összefüggés nekem is.
ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak az elő napok ilyen rosszak jellemzően, olyankor én se szívesen mennék.
ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!