Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nők! Sokkal rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Sokkal rosszabb úgy randiznni, ha éppen megvan a menstruációtok?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 19:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

1 akkor irány az orvos

Ez nem normális

ápr. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
A tesómnak az orvos mondta, hogy normális dolog elájulni a fájdalomtól menzesz alatt.
ápr. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
12 Az az orvos debil volt akkor. Nem normális dolog egyáltalán, endometriózis lehet akár, olyan orvost keressen, aki járatos a témában, mert nem mindegyik az. Néhány orvos olyan komolyan, mintha a középkorban tanultak volna.
ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%
Jelenleg gyógyszert szedek, így nincs menstruációm. De amikor volt, akkor az első két nap járni alig bírtam a fájdalomtól így igen, sokkal rosszabb így randizni. Ilyenkor biztosan lemondtam sajnos, gondoljon akármit a másik.
ápr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose fájt különösebben, viszont fixen hasmenésem van abban a pár napban, nem megyek sehova hacsak nem mindenképpen muszáj.
ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt is ugyanúgy megyek mindenhová mint egyébként. Az első 2 napon néha kell fájdalomcsillapító. Viszont a vérzésem szerencsére nem sok. Van hogy 8 óra alatt sem telik meg a mini tampon. Én lovagolni is jártam éveken át menstruáció alatt is. Volt időszak amikor az első napon elájultam a látványtól csere közben. De ez hála az égnek már megszűnt.

27N

ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Annyira nem. Szerencsére ritkán vannak nagyobb fájdalmaim. Max. arra kell ügyelnem, hogy gyakrabban kell mosdóba mennem (betétes vagyok) és így olyan randira mennék el, ahol van a közelben épkézláb mosdó (pl. fel a hegyre sétálni nem). Nekem inkább az ismerkedés során szokott kérdéses lenni az első "menzeszes" találkozó, ha már volt szex... persze, elmondom, hogy mi van, de ugye kétesélyes, hogy az illető hogy kezeli.
ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!