Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin többször is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin többször is csókolóztam a lánnyal. Most már nem válaszol az üzeneteimre. Megkerdezzem hogy mi újság?

Figyelt kérdés

Második randin tökre izzott a levegő közöttünk.

Csokoloztunk többször is és nagyon jó volt a hangulat.

Utána dumaltunk még két napot, majd egyik pillanatról a másikra nem válaszol.


Megkerdezzem tőle hogy most ilyenkor mi van?


ápr. 5. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy civilizalt kerdest meger, ha arra sem valaszol, akkor vege van.
ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer rá lehet kérdezni, hogy mi a helyzet. Szerintem a találkozás az a vízválasztó, ahonnan arrafelé azért illik egy annyit mondani, hogy "bocs, mégse".
ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már most nem válaszol akkor az újabb kérdésre fog? Nem hiszem. Vagy ha igen annak a válasznak nem fogsz örülni az borítékolható. Mert ha érdekelné még a dolog akkor válaszolna. Hacsak nem rabolták el az ufók, mert ott tudjuk, hogy nincsen térerő.
ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
kifogtal egy olyant aki tobb ferfival is ezt csinalhatja de meg szexel is szerintem.
ápr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha már eddig írtál, és nem válaszolt, akkor miért írnál megint? Most már nála pattog a labda, de valószínűleg több vasat is tartott a tűzbe, és most már valaki más az érdekesebb.
ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy hogy van ez ilyenkor, az érzelmek, meg az indulatok viaskodnak a józan ésszel. Mondhatunk itt bármit, ha téged megnyugtat, írj rá, hogy akkor most vége, mert az lenne tisztességes. Tudod te is, hogy felesleges, de ha megnyugtat, akkor tedd meg.

De ha esetleg mégis találkoznátok, és hetente ezt játszaná veled, az neked megfelelne? Szerintem neked is jobb, ha ezt hagyod.

ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Most azt várod ő hivjon újra randira? Én nem èrtem az egészet.


Talalkoztal megcsókoltad aztán most csak lesel ki a fejedből? Miert nem haladsz tovabb elore akármilyen témával? Legfeljebb letilt, ha nem akar randizni.

ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!