Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nők szerint interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint interneten csak defektes férfiak vannak akkor miért zavarja őket ha valaki a való életben megszólítja őket?

Figyelt kérdés
Ha az utcán szólítod meg az zaklatás ha a neten próbálkozol akkor töketlen vagy.
ápr. 5. 18:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%

Mert nekik már csak a jó genetikájú, 16 éves, 190 centi magas, 65 kilós tinifiú kell, mást meg sem látnak.

Ha nem ilyen kategória próbálkozik náluk, rögtön megy a sipítás a zaklatásról.

ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem tartjátok tiszteletben a határaikat?

Neked 1-es semmi közöd ahhoz hogy ki kivel van, kinek ki tetszik.

ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Noren1989 ***** válasza:
76%

#1 hez hozzàtenném, 180centis, 70kilós.


Kitsit túlzàsba esett a dràgàm 😚🤡🥱🤫

ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
Én azért mindig is figyeltem arra, hogy nem olyanokhoz mentem oda akik láthatóan úton voltak valahova, hanem például buszon egyedül ül és telózik, téren padon ül egyedül. A másik, hogy az első nem után nem zaklattam tovább hanem elköszöntem és helló. Hidegre ismerkedni nehéz, viszont sok a lehetőség, az ilyen tényleg arról szól, hogy a sokakhoz odamész. Velem még soha nem rikoltosztak, mert úgy gondolom nem támadóan, cukros bácsisan mentem oda, illetve nem olyankor mentem oda amikor egyértelműen nem örülne neki.
ápr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, úgy állítod be, mintha csak a net és az utca létezne. Neked nincs szociális életed? Baráti köröd? Ismerőseid?
ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem úgy állítja be, hanem sokunknak ez a valósága. Nincs tele az ország olyan emberekkel, akiknek hatalmas baráti és ismeretségi körük van, csupa-csupa potenciális jelölttel. Kisebb baráti körök vannak, sokszor azonos neműekkel, esetleg csatlakoznak az aktuális barátok/barátnők, de kerítősdit játszani ma már senki nem szeret, hogy jó, akkor bemutatlak XY-nak vagy elhívom legközelebb őt is, hátha..., ez nem az a világ. Az ismerősökbe meg beletartoznak az idősebbek, a házasok, szintén a sok azonos nemű, keríteni ezek közül sem akar senki érthető módon.
ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%

6

Akkor első körben ezen kéne változtatni...

ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A kérdés nem feltétlen rám vonatkozik. Egyszerűen mindenhol ezt látom/hallom.
ápr. 5. 18:47
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért kéne? Párkapcsolatot keres, nem +100 vagy x ismerőst. Nagyon rossz motiváció (és mint ilyen, nagyon nem szerencsés) _csak emiatt_ bővíteni a baráti/ismeretségi kört, hogy majd rajtuk keresztül hátha...* Ha amúgy is van rá igénye, akkor jó. De ha ő tökéletesen elégedett a meglévő barátaival, ismerőseivel?

* Meg ahogy jeleztem, a kerítés ma már nem divat, senki nem szeret ilyet vállalni, szóval ez eleve egy téves irány.

ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Akkor legyel elszigetelt és magányos, nekem 8.
ápr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!