Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a nők szerint interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők szerint interneten csak defektes férfiak vannak akkor miért zavarja őket ha valaki a való életben megszólítja őket?

Figyelt kérdés
Ha az utcán szólítod meg az zaklatás ha a neten próbálkozol akkor töketlen vagy.
ápr. 5. 18:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Igazad van, kérdező, tényleg az lett egy ideje a "közmegegyezés", hogy utcán ne, boltban ne, itt-ott várakozás közben ne, kb. sehol se, hadd menjen mindenki nyugodtan a dolgára. Ennek nőként én is vesztese vagyok, mert hiába nem értek egyet vele, hozzám sem jönnek oda, mert nagyon hatékonyan el lettek tántorítva. A normálisak legalábbis, mert a kéregetők meg a zakkantak pont leszarják.

A következő ezek után majd az lesz, hogy a középiskolában/egyetemen se, mert ott meg hadd tanuljunk már háborítatlanul. Munkahely ma is nagyrészt tabu. Mi maradt? Semmi, kivéve, hogy legyen egy kisvárosnyi ismerősöd 😏

ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
Azért azt se felejtsd el, hogy nem minden nő akar ismerkedni, mert esetleg van párja vagy nem keres épp senkit.
ápr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Ha defektes vagy az életben is az vagy.

Engem is sokan annak tartanának, ha ismernének.

ápr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem raktad jól össze fejben. Az, hogy "interneten csak defektes férfiak vannak" nem azt jelenti, hogy "csak az interneten vannak defektes férfiak".


Az utcán megtetszik neked, ahogy valaki kinéz. Ez semmi. Ráadásul ugyanezt nem tudod hozni, nem nézel ki jól.

ápr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Leclerc ***** válasza:
72%
11. Nem mintha értékes lennék, de velem pl pont az van amit leírsz. Igazából jó nem lehetek sehogy, akkor meg minek próbálkozni.
ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Paranoiás, azt hittem, ezt a marhaságot már megbeszéltük egyszer. Ne légy hülye, lécci!
ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
49%
15, megértem, hogy a tapasztalataid idáig vezettek, meg tényleg nagyon hatékony lett ez a sehol se és különben is #metoo, csak... Jól ki lett baszva azokkal, akikkel talán nem kellett volna, ellenben 0 gátló hatással bírt azokra, akikre ráfért volna. Ők ugyanúgy másznak az arcba továbbra is, mi meg maradunk háborítatlanul/senkit nem háborgatva egyedül.
ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Magyarországon a férfiak úgy sipákolnak a metoo-ról, mintha a nők védelmét a legkevésbé is fontosnak tartaná ez a rendszer. :D Ja, épp nemrég gyilkolta meg a feleségét egy férfi, aki ellen a bíróság nem adott távoltartási végzést. De rettegjetek csak nyugodtan, hogy egy "Szia" miatt elvisz a fekete autó. :)))
ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
35%
Nem zavar de ha van párom mit kezdjek velük...
ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#16


Pedig már párszor megkaptam korábban.

ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!