Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfin milyen lábbeli az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leclerc kérdése:

Egy férfin milyen lábbeli az, ami tetszik egy nőnek, és mi az ami taszít?

Figyelt kérdés

#cipő #lábbeli #Randi ruha #Randi cipő
ápr. 9. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Strandpapucs ha nincs nyár és akkor ha nem tetszik a férfi lábfeje.
ápr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 denumer ***** válasza:
70%
Nem hiszem, hogy érdelné őket. Legalábbis a feleségem, vagy a korábbi exeim sosem hozták szóba a cipőm milyenségét.
ápr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Hát pedig 2-es, nem kevés kommentet olvastam nőktől, akik röhögnek a férfiak öltözködésén. Utálja ha rövidnadrágban van, szandálban, ha zokniban, ha zokni nélkül, ha szőrös a lába, ha kilóg a karja, ha nincs leborotválva a feje, stb...

Főleg a közléskényszeres nőktől, akik azt élvezik, ha megbántanak valakit.

ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 denumer ***** válasza:
100%
#3 Akkor rossz társaságban mozogsz. 33 év alatt sok stílus szerint öltözködtem és sosem kaptam negatív kritikát.
ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Pl egy öltöny/szövetnadrághoz bőrcipő illik, nem sportcipő. (Sofőröknél látok erre jó és rossz példát:))
ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Randira (meg amúgy is) ami normális, tiszta, illik a nadrágodhoz. Az ilyen prolis, búmeres kombók kerülendők, mint a szandálzokni, papucs, bazi nagy márkafelíratos sportcipők.
ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Én viszont mindig is ettől azt az idióta tévképzelgést tartottam förtelmesnek, hogy a szandál-zokni párosítást előhozták ilyen fújoló kategóriába! Nem kiengedve hosszú zoknira kell gondolni, hanem visszatűrve vagy titokzoknival! Semmi baj sincs vele, úgyhogy erről is nagyon le kéne már szokni így 2024-ben! Számomra az nem normális, aki még mindig előjön ezzel. Bocs!
ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Van pasi, aki nem szereti mutogatni a lábát. Illetve higiénikusabb a szandál-zokni párosítás, mint csak a szandálban tocsogni és úgy felvenni naponta! Csak közlöm! Kicsit bele is kéne gondolni, mint vakvilágban fújolgatni divatként!
ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%
2-es: pedig a cipő és a táska árulja el a legtöbbet az öltözék közül az emberről, mennyire van ízlése stb.
ápr. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!