Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miert csak olyan jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miert csak olyan jut aki más nőkkel szemez flörtöl? Minden más csajnak korrektebb pasija van, mindig én égek csak be mindenhol a párommal.

Figyelt kérdés

Akárkim volt eddig az olyan hogy flörtöl a bnőimmel vagy lesi a szomszédcsajt, vagy más nőknek aut mutatja mellettem hogy a másik nő neki tetszik, ellenben ha a szomszedcsajnak van pasija, vagy pl a bnőm parjai is velem nem szemeznek flörtölnek nem ketértelműek soha, a bnőim szomszedcsaj meg akár kollegák is (ha bejön a céghez a férjük)soha nem ilyen görények hogy velem vagy más kollevákkal neki kezdjenek kéjenckedni.


De en akarkivel járok mindog megszívom!


Akarkit bemutatok a bnoimnek(teljesen mindegy melyiknek a 10 csajbol is), a pasi neki áll kétértelműskodni mindenképp azt jelzi másoknak hogy jó nők megd.gná, nem egy be is próbálkozott náluk de bnőim lekoptatták bájologva.


Ha van pasim az garantáltan lesi a szonszédcsajt is, a szomszedcsaj pasija meg nem ilyen görény elvan a a csajjal néz maga elé csak és azt se látja kik vannak még az utcán.



Nekem miert csak olyan férfiak jutnak akik társaságban vagy kollektívában vagy lakhelyen bárhol csak égetnek engem más nők elott?



#görények jutnak csak
ápr. 14. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt veled lesz a baj!
ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Azért "jutnak" neked csak olyan férfiak mert őket választod ki, másoknak nem kellesz!
ápr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem velem van a baj! Szép vagyok modellkedtem is.


De a bnőim már szinte röhögik ha na megint kifogfam egy parasztot. A saját bnoim néznek már szánalomnak.


Akkor miert ilyeneknek kellek csak?


Legutobb már leengedtem a lécet is munkásosztállyal is szóba álltam már és rondákkal is.

Direkt szoltam is a barátomnak (hogy amig rám vár ne nézze már szembe a csajokat (akik szemben dolgoznak velem), mert az ő párjuk se les engem eleve, meg ne égessen már be elottuk legyen szives hogy majd rajtam röhögnek hogy en tetyzem a pasidnak..

Erre szándékosan neki álltlesni őket az egyiknek fel is tűnt és nézett rá vissza.

És aztán nem értette az akkori párom, miert van kidobva. Még jött a könyörgéssel virágokkal. (Amugy sok más bajom is volt vele szoval nem volt nehéh ki se dobni amugyse)


De rajottem hogy az alja munkásosztály vagy rondák se jobbak. Szoval maradok a szintemnél a saját rétegemnél kulsoben belsoben is.

ápr. 14. 11:21
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Biztos, hogy majd ki esett a szemük más nőkre? Mert különbség, hogy valakire ránéz, egyszer végigméri vagy legelteti rajta a szemét hosszan, akár mosolyog rá, elkezd flörtölni szó szerint.


Te nem nézel más férfira soha? Lehajtott fejjel jársz, becsukod a szemed?

ápr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem sak az hogy lesik kiesne a szemük vagy ilyenek, hanem szándékosan mindezt úgy hogy a másik nőnek feltűnjön, lássa, eszre is vegye hogy az a pasi engem les, velem flörtöl nekem bókol(mert ilyen is volt)


Más lenne egy sanda tekintet mondjuk hogy meglesi pl a szomszedcsajt, de a legitobbi exem is ezt ugy tette, (kommunikációval is) hogy a szomszédcsaj garantáltan levegye azt, hogy bejön a pasimnak.


Vagy étteremben. Kijön egy szerintem implantátusom mellű felfújt száju pincercsaj. Még gondolkodtam is hogy remélem nem megy el az étvágyam hogy ezek is itt fognak szemezni ahogy a csaj hajnlongva pakolja ki a kaját is nekunk. Hát a pincercsaj tökre korrekt volt!!! Nem leste a pasim normalisan kiszolgált nem csinált "helyzeteket" sem. Aztán bement.


Erre a párom:" lehet kéne nekem só nincs, bemegyek, es bement a csaj után sóért..."(nem szokta a kajákat plusz sózni..)

ápr. 14. 11:54
 6/13 A kérdező kommentje:

4 engem az érdekel akivel járok! Annak a szemei a f.rka az illata ölelése. És nem más pasik mertmindegyik nekem csak a szamár, mert én a nekem a lóval vagyok mindig.. Eleve azzal vagyok aki érdekel.



Max egy kapuzarásos talonokat gyártó hatam mogott online csetelos pasit szívattam agyon azzal hogy mellette komolyan átmentem én is görénybe. Mindenhol olyan feltunést keltettem, hogy ha egy csapat pasi jött szembe es mentek el mellettunk akkor 10 bol 10 pasi forgott utánam is!

Na őt szandekosan ki is csináltam "megcsaltam" otthagytam es a másik pasim kocsija meg olyan feltinő is volt hogy az ex bele is betegedett abba ahogy átlépek rajta. Fogyott 20 kilot meg csoda hogy él, es nem lett öngyi. Agyon aláztam. Ő volt velem a legnagyobb görény.

ápr. 14. 11:58
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Te teszed magad olyan férfiakkal kérdező...
ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mi az hogy teszem magam?

Én kivágom ezeket úgy hogy 2 lábuk se éri a földet. Utólag bőg az összes.

Aztán lesz újabb barátom. És megint megszivom.


Nincs ember lassan, akit fel tudnék vállalni a baratnők vagy kollegák előtt. Az utóbbi barátaim pl a bnőimet mégcsak nem is látták. Egyszerűen le is ragadom a csajoknak hogy van barátom, a barátomnak meg előadom magam hogy nincsenek bnőim. Csak hogy saját magamat megkíméljem.


Az egyik exemnek amugy fel is tűnt az hogy hazudok es csak arrol van szó hogy nem mutatom be. Az az egy exem figyelt csak rám igazán amibol tudott olyan dolgokat amiket nem kötök pasik orrára. Nem sok pasi figyelmes. Nem sok pasi ismer engem ki. Az a srác igazán szeretett engem hogy látott mindent mert figyelt rám.

ápr. 14. 12:14
 9/13 A kérdező kommentje:
*le is tagadom
ápr. 14. 12:15
 10/13 A kérdező kommentje:

Ja volt olyan is a kapuzárásos görénynek még pl megnondtam hogy a bnőimmel vagyok nem érek rá de mivel oda akart jönni, amire a bnők is izgatottak lettek, elkezdtem kamuzni a helyekről meg hogy indulok, abbol hatalmas nyomozás balhe is lett, hogy hol vagyok? Miert nem mondom meg. Miert hazudok. Akkor pasival vagyok biztos. Miert nem akarok videocsetelni.


A bnők még mondták ia hogy ne csodálkozzak ha vki féltékeny mikor en vagyok annak is az oka ha ilyen vagyok.


Dehát ő volt az oka mert tett arrol hogy görényeket nem fogok bemutatni. Ha meg nem hiszi hogy a csajokkal vagyok, igy járt. Amugyis dobni kell mert göreny. Tehát..

ápr. 14. 12:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!