Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem miert csak olyan jut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miert csak olyan jut aki más nőkkel szemez flörtöl? Minden más csajnak korrektebb pasija van, mindig én égek csak be mindenhol a párommal.

Figyelt kérdés

Akárkim volt eddig az olyan hogy flörtöl a bnőimmel vagy lesi a szomszédcsajt, vagy más nőknek aut mutatja mellettem hogy a másik nő neki tetszik, ellenben ha a szomszedcsajnak van pasija, vagy pl a bnőm parjai is velem nem szemeznek flörtölnek nem ketértelműek soha, a bnőim szomszedcsaj meg akár kollegák is (ha bejön a céghez a férjük)soha nem ilyen görények hogy velem vagy más kollevákkal neki kezdjenek kéjenckedni.


De en akarkivel járok mindog megszívom!


Akarkit bemutatok a bnoimnek(teljesen mindegy melyiknek a 10 csajbol is), a pasi neki áll kétértelműskodni mindenképp azt jelzi másoknak hogy jó nők megd.gná, nem egy be is próbálkozott náluk de bnőim lekoptatták bájologva.


Ha van pasim az garantáltan lesi a szonszédcsajt is, a szomszedcsaj pasija meg nem ilyen görény elvan a a csajjal néz maga elé csak és azt se látja kik vannak még az utcán.



Nekem miert csak olyan férfiak jutnak akik társaságban vagy kollektívában vagy lakhelyen bárhol csak égetnek engem más nők elott?



#görények jutnak csak
ápr. 14. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
80%

Üdv újra itt!😀


A választásaid téged tükröznek.

Ha olyan barátod lenne, akinek TE kellesz és nem beéri veled, akkor nyilván nem adódna efféle probléma. Tudom, manapság baromi nehéz, ki kell tudni szűrni azt, aki kevésbé felszínes, kevésbé fogékony a plázapi...a stílusra.

ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Miért ne érnék be velem? Velem járnak szakítani egyik sem akar, másokat sem. És évekig megy a bőgés utánam.

Engem az alázás zavar csak.

Másoknak meg nem ilyenek a pasijuk. Nekem is olyan kell min másoknak. Akit fel tudok vállalni.


Meg mi ez az újra. Eddig kisbabás kérdésem volt..

ápr. 14. 14:04
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

#12 Gyereked is van?


Egyébként, ha csak ilyenekkel vagy együtt mindig, akkor nem lehet, hogy el kéne gondolkozni azon, hogy te választasz rosszul? Apud és anyud között milyen a kapcsolat?

ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!