Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet-e, hogy így várjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inike kérdése:

Jó ötlet-e, hogy így várjam haza a barátom?

Figyelt kérdés

Hétvégén a szerelmemnél alszok, azonban ő csak később ér majd haza, mint én hozzá a házba.

4 hónapja vagyunk együtt, nem élünk egy házban. Arra gondoltam, mivel én hamarabb odaérek a házba, ő pedig később jön a munkából, bevásárolnék gyorsan és főznék neki valami vacsorát.

Örömöt okozok ezzel vajon, vagy túl sok?



ápr. 16. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nagyon jó ötlet.
ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
34%
Te ismered. Két szopás közben beszélgettek néha?
ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem aranyos dolog lenne. Én biztosan örülnék neki. Csak finom legyen az a vacsora.
ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Azért ez meredek kérdés. Reggelente is kiírod ide a kérdést, hogy örülnének e munkahelyen, ha ma bemennél dolgozni?
ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

"Csak finom legyen az a vacsora."


Azt kell szeretni, ami van. Még válogat. Látod kérdező, ez lesz. Elvárás lesz, és követelőzés. Gondold meg, ezt akarod-e.

ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha csak főzöl valami finomat de egyszerűt, amit szeret, az nem lesz túl sok. A stroganoff bélszínt és társait hagyjátok meg komoly eseményekre.
ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Valami egyszerű és viszonylag gyors ételt készítenék.. itt részemről a gesztus lenne a lényeg, csak abban vagyok bizonytalan, hogy nem túl tolakodó-e a konyhájában főzni?!
ápr. 16. 21:01
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fürdesz a kádjában, alszol és egyéb dolgokat csinálsz az ágyában, akkor a konyháját miért ne használhatnád?

Ne ess bele abba a hibába, hogy minden egyes porcikáddal meg akarsz neki felelni mindenben, mert most kényszeresen azt teszed. Rettegsz, hogy hibázni fogsz. Lazulj le egy kicsit és próbáld meg élvezni.

ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
7# Hát nézd, ha ezen kiakadna, hogy főzöl neki egy vacsit, akkor legalább tudod, hogy egy fogyatékossal vagy együtt és időben ott tudod hagyni😃 Nálam szoktak néha barátok itt aludni, nekik és még a szexkapcsolatomnak is anno megmondtam, hogyha felkelnek korábban mint én, érezzék magukat otthon, csináljanak kávét, egyenek amit találnak, akármi.
ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Persze. Takarithatnál moshatnál is.
ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!